15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Doğru Yastık Seçimi En Az Yatak Kadar Önemlidir
Sonraki Yazı
Lateks Nedir? Lateks Yataklar Nasıl Yapılır ?

Yatak Pedi Ne İşe Yarar ?

Yatak pedleri, yumuşak dokuları farklı içerikleri ile ihtiycanıza göre kullanacağınız yerin konforunu arttırarak size daha iyi bir uyku imkânı sağlıyor.

Yatak pedi ya da diğer adı ile uyku pedi, şilteler, size çok daha rahat bir uyku imkânı vererek, sabahları çok daha dinç uyanmanızı sağlayacaktır. Wellmatt yatak fabrikası sizin için tasarlamış olduğu uyku pedleri ile daha sağlıklı bir uyku sağlamaktadır. Tercihlere göre değişen bilen yatak pedleri farklı tasarımlarıyla sizlerin rahatlığını ön palanda düşünerek tasarlamıştır.

Wellmat yatak pedleri kolaylıkla kullanabileceğiniz, vücudunuzun aradığı ya da ihtiyaç duyduğu özelliklere göre içerik sunan çeşitli serileri size sunar. Çoğunlukla alerjen olmayan, hatta sayesinde bakterilere karşı bile direnç gösteren, sağlıklı dolgu malzemelerinden üretilen yatak pedleri, uykusunun değerini bilen insanlar için çok daha konforlu bir hale geldi.

Visco pedler, yün pedler, organik pamuk yada lateks yatak pedlerinden uyku konforunuza ve vücudunuza göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Visco ped düşünen kişiler visco yatağa geçiş yapmadan önce visco yatak pedi kullanıp deneme yapmak ve yatağını değiştirmeden üzerinde visco hassasiyetini hissetmek isteyenler için de uygun bir üründür.

Organik yün pedler ise doğal ve sağlıklı malzemelerden oluşan yataklarımızın üzerinde kullanılan % 100 doğal yün pedlerdir. Yünün doğal klima yapısı, vücut boşluklarınızı doldururken sizi terletmeden ama sıcak uykulara kavuşturur.

Pamuk pedlerimiz ise organik pamuktan üretilen rahatlığı ön plana çıkaran oldukça yumuşak sizi sarıp sarmalayan ferah ve mevsimlik pedlerdir.

Lateks düşününler için % 100 doğal lateks malzemeden üretilen lateks pedlerimiz visco pedlere benzer vücud boşluklarını tamamen doldururken sarmaz ve çökme hissi yaratmadan uyumanızı sağlar. Terleme özelliğinizi ortadan kaldırır.

Kişiye özel farklı seçenekler sunan wellmatt yatak pedleri size rahatlığı bir adım daha yaklaştırmıştır. Uyku konforumuzu üst seviyelere taşımaktadır. Artık geceler daha huzurlu uykular daha rahat.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Yatak Pedi
Önceki Yazı
Doğru Yastık Seçimi En Az Yatak Kadar Önemlidir
Sonraki Yazı
Lateks Nedir? Lateks Yataklar Nasıl Yapılır ?

0 Yorum

Yorum Yaz