Listeleme Şekli Izgara Liste

13Ögeler

sayfa başı
Ölçü Seçİnİz
 1. Visco Yatak Pedi
  "4cm ViscoJel"
  Özel fiyat: 5.008 ₺

  Normal Fiyat: 7.729,00 ₺

  Special Price 6.956,00 ₺

 2. Visco Yatak Pedi
  "5cm ViscoJel"
  Özel fiyat: 6.395 ₺

  Normal Fiyat: 9.869,00 ₺

  Special Price 8.882,00 ₺

 3. Visco Yatak Pedi
  "7cm ViscoJel"
  Özel fiyat: 7.937 ₺

  Normal Fiyat: 12.249,00 ₺

  Special Price 11.024,00 ₺

 4. Visco Yatak Pedi
  "9cm ViscoJel"
  Özel fiyat: 9.609 ₺

  Normal Fiyat: 14.829,00 ₺

  Special Price 13.346,00 ₺

 5. Lateks Yatak Pedi
  "4cm Lateks"
  Özel fiyat: 7.237 ₺

  Normal Fiyat: 11.169,00 ₺

  Special Price 10.052,00 ₺

 6. Lateks Yatak Pedi
  "6cm Lateks"
  Özel fiyat: 9.278 ₺

  Normal Fiyat: 14.319,00 ₺

  Special Price 12.887,00 ₺

 7. Lateks Yatak Pedi
  "8cm Lateks"
  Özel fiyat: 11.190 ₺

  Normal Fiyat: 17.269,00 ₺

  Special Price 15.542,00 ₺

 8. Yün Yatak Pedi
  "6cm Yün"
  Özel fiyat: 8.339 ₺

  Normal Fiyat: 12.869,00 ₺

  Special Price 11.582,00 ₺

 9. Pamuk Yatak Pedi
  "6cm Pamuk"
  Özel fiyat: 7.140 ₺

  Normal Fiyat: 11.019,00 ₺

  Special Price 9.917,00 ₺

 10. Woco Yatak Pedi
  "Pamuk-Yün"
  Özel fiyat: 7.723 ₺

  Normal Fiyat: 11.919,00 ₺

  Special Price 10.727,00 ₺

 11. Wocolat Yatak Pedi
  "Pamuk-Yün-Lateks"
  Özel fiyat: 10.671 ₺

  Normal Fiyat: 16.469,00 ₺

  Special Price 14.822,00 ₺

 12. Atigo Yatak Pedi
  "1.000 gr/m2 At Kılı"
  Özel fiyat: 10.529 ₺

  Normal Fiyat: 16.249,00 ₺

  Special Price 14.624,00 ₺

 13. Atigo L Yatak Pedi
  "2.000 gr/m2 At Kılı"
  Özel fiyat: 12.985 ₺

  Normal Fiyat: 20.039,00 ₺

  Special Price 18.035,00 ₺

Listeleme Şekli Izgara Liste

13Ögeler

sayfa başı

Yatak Pedi seçerken nelere dikkat edilmeli?

Yatak pedi alma nedeninizi iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Amacınız;

 • Zemin üzerinde kullanmak olabilir,
 • Yatağınızı yumuşatmak olabilir,
 • Eski yatağınızın ömrünü uzatmak olabilir,
 • Terlemenizi azaltmak olabilir.
 • Yaylı yatağınızın hareket etmesini azaltmak olabilir,
 • Yeni yatağınızı almadan önce deneme yapmak amaçlı kullanabilirsiniz. Daha sonra misafirleriniz için konforlu bir uyku sağlayabilirsiniz.
 • Kamplarda veya seyahatlerinizde konforunuzda vazgeçmek istemeyebilirsiniz,

Ayrıca yatak pedi alırken de yatak alırken olduğu gibi içinde kullanılan malzemelere, dikkat etmelisiniz. Yatak pediniz kilonuza uygun olarak seçmelisiniz. İhtiyacınızı belirledikten sonra yapmanız gereken WellMatt uyku danışmanları ile konuşarak sizin için doğru olana karar vermek.

Yatak Pedleri seçenekleri neler?

WellMatt yatak pedi konusunda yatak üretiminde gösterdiği özeni göstermektedir. Doğal malzemeler ile tamamen el işçiliği ile üretilen içinde kimyasal yapıştırıcı bulunmayan organik yatak pedleri, kauçuk ağacının sütünden elde edilen %100 lateks yatak pedleri, ferahlatan yapıya sahip viscojel yatak pedleri seçenekler arasında. Tamamen sizin ihtiyacınıza, bütçenize göre seçeneklerimiz mevcut.

Yatak Pedleri Fiyatları neye göre değişiklik gösterir

Yatak pedlerinin fiyatı ölçülerine ve içinde kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Yatak pedlerimizin de kullanılan malzemeler kendi ithalatımızdır. Ayrıca sertifikalıdır. Sadece online satışımız olduğu için mağaza giderlerimiz olmadığından fiyatlarımızı sizlere daha uyguna sunabiliyoruz.

Yatak Pedinde Kullandığımız Ana Malzemeler:

WellMatt yatak pedleri Lateks, ferahlatan yapıya sahip Viscojel ve organik ped şeklinde 3 farklı kategoriye ayrılır. Her kategori de kullanılan ana malzemeler farklı olduğundan sağladığı konfor da farklıdır. Ana malzemeler dışında kılıfında kullanılan keten ve pamuk iplikler, fermuarına kadar olan her ürün özenle seçilmiştir.

Lateks:

Lateks, kauçuk ağacın özünden elde edilen doğal bir malzemedir ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu esneklik, yatağınızın vücut şeklinize uyum sağlamasını ve doğru orantılı şekilde desteklemesini kolaylaştırır. Henüz ülkemizde üretilemediği için de sertifikalı üreticilerden ithal edilmektedir. Lateks yatak, yatak pedi ve yastık olmak üzere bir çok alanda doğallığı nedeniyle tercih edilmektedir. Lateks Yatak Pedleri ilgili detaylı bilgi için tıklamanız yeterli.

Visco:

Visco bilindiği gibi vücudumuzun şeklini alan akıllı süngerlerdir. Doğru yoğunlukta ve kalınlıkta kullanıldığında kişiye maksimum konforu sağlar. WellMatt olarak 2 farklı yoğunlukta ferhalatan yapıya sahip viscojel kullanmaktayız. 70 dansite ve 75 dansite olarak farklı yoğunlukta ve farklı kalınlıklarda ürünlerimiz vardır. Visco Yatak Pedleri çeşitlerimiz ve detaylı bilgi için tıklamanız yeterli.

Organik Yatak Pedinde Kullanılan Malzemeler

El işçiliği ile hiçbir yapıştırıcı malzemel kullanılmadan üretilen organik yatak pedlerimizde %100 doğal Hollanda yünü, Yunanistan’dan ithal pamuklar, Almanya’dan gelen at yelesi ve Belçika’dan ithal lateks gibi doğal malzemeler kullanılmaktadır. Organik Yatak Pedleri konusunda detaylı bilgi için tıklamanız yeterli.

Uygun fiyatlı Yatak Pedleri:

Son günlerin kurtarıcısı yatak pedlerinin fiyatlarını etkilen bir çok neden vardır. İçinde kullanılan malzemeler, ölçü, kullanım amacına göre seçeceğiniz ürünün fiyatı değişkenlik gösterir. Eğer yatak pedlerini mevcut yatağınızın üzerinde değil de uyku konforunuzu yanında taşımak için kullanacaksanız çok da pahalı bir ürün seçmenize gerek yok. Burada bakmanız gereken yılda kaç defa yatağınızdan ayrı geçirdiğinizdir. WellMatt her bütçeye uygun yatak pedini sizlere sunuyor. Unutmayın ki içerisin de kullanılan malzemeler fiyatları hem WellMatt ‘da hem başka firmalar da değiştirir. Uygun fiyatları yatak pedlerimiz 889 TL’den başlamaktadır. Önemli olan kendinize uygun olan yatak pedinizi bulup konforu yakalamanız.

En iyi Yatak Pedleri:

WellMatt olarak sizin için en iyi yatak pedlerini sizler için özenle üretiyoruz. En doğal malzemeler ile konforunuzu düşünüyoruz. En iyi yatak pedi en pahalı olan yatak pedi demek değildir. Size maksimum konforu sağlayan yatak pedi en iyidir. Yatak pedlerimiz fiyatlarımız 889 TL’den başlayarak ölçü ve modele göre değişmektedir.

Lateks Yatak Pedleri

Doğallığı hissetmek isteyen kişilere özel lateks yatak pedleri çok uygundur. Esnek yapısı ile omuz ve kalçaya olan basıncı minimuma indirerek sağlıklı ve ağrısız uyku sağlar. İçerisinde kullanılan hava kanalları sayesinde yazın serin kışın sıcak tutar. Doğal olması nedeni ile bakteri barındırmaz ve deforme olma süresi uzundur.  Fermuarlı, yıkanabilir ve 450 gr/m2 ağırlığında keten ve ipekten kumaştan oluşan dış kılıflar kullanılmaktadır. Lateks yatak pedlerimiz 1.249 TL’den başlamaktadır. Lateks yatak pedleri çeşitlerini için tıklamanız yeterli.

Visco Yatak Pedleri

Visco yatak pedleri açık hücreli ve doğru yoğunlukta kullanıldığı taktirde maksimum konforu sağlar. WellMatt olarak üretimimizde kullandığımız visco jel sayesinde ferahlatan bir yapıya sahiptir. Ayrıca vücudun boşlukta kalan kısımları kaplayarak basıncı dengeler ve ağrısız bir uyku sağlar. Dış kılıfı 4 mevsim rahat edeceğiniz ve içerisinde milyonlarca hava kanalı bulunan ferahlatıcı özelliğe sahiptir. Fermuarlı, yıkanabilir ve 550 gr/m2 ağırlığında kumaştır. Viscojel yatak pedlerimiz 889 TL’den başlamaktadır.

Visco yatak pedleri çeşitlerini için tıklamanız yeterli.

Organik Yatak Pedleri

Organik yatak pedlerinin içerisinde yün, pamuk, at yelesi, lateks ve benzeri doğal dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Bu sayede de uyku sağlığınızı ve konforunuzu gerçek anlamda en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tamamen el işçiliği hazırlanın içinde hiç bir yapıştırıcı madde olmayan organik yatak pedlerinde %100 doğal Hollanda yünü kullanılmaktadır. Doğal olması nedeni ile çift taraflı kullanım mümkündür. Dışı doğal keten ve pamuk iplerle örülen özel kılıflardandır. Organik yatak pedlerimiz 1.239 TL’den başlamaktadır. Organik yatak pedleri çeşitlerini için tıklamanız yeterli

WellMatt uyku pedi ve yatak pedlerinin artıları neler?

 1. Doğal malzemeler kullanılması
 2. Kişiye ve ihtiyaca yönelik üretim yapılması
 3. Hemen hemen her ölçüde yatak pedi üretilmesi
 4. Rahat ve konforlu uyku sağlaması
 5. Kılıflarının çıkarılabilir olması
 6. Organik yatak pedlerinin el işçiliği ile üretilmesi