Telefon Numaramız
0

Sepetinizde hiç ürün yok.

Türkiye'nin En Doğal Yatakları Bi'tıkla Kapınızda

Product was successfully added to your shopping cart.

Yataklar

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

   

36 Ürün(ler)VISCO YATAK

VISCO YATAK NASIL OLMALI? WellMatt Yatak Fabrikamızda hazırlanan tüm uyku ürünlerimiz %100 yerlidir ve İzmir fabrikamızda üretilmektedir. Her geçen gün geliştirdiğimiz VISCO YATAK ÇEŞİTLERİMİZDE özellikle açık hücreli Visco teknolojisi kullanmaktayız. Açık hücreli olmasındaki espri ise; yataklarımızın nefes alır bir formda olmasına ve VISCO hafızalı süngerin özelliğini kaybetmeden daha uzun ömürlü kullanılmasına olanak sağlar. VISCO YATAK FİYATLARI ise tamamen visco malzemesinin kalitesine, açık hücreli olup olmadığına ve yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir. Size en uygun VISKO YATAK seçimini yaparken müşteri hizmetlerimizden ayrıntılı bilgi alabilir, gerçek anlamda ORTOPEDİK YATAK konforunu en kaliteli şekilde uzun yıllar hissedebilirsiniz. "VISCO YATAK FYATLARI NEDEN FARKLIDIR?" "VISCO YATAK NEDİR?" "ORTOPEDİK YATAK NASIL OLMALI? gibi sorular aklınıza takılıyorsa WellMatt Blog sayfamızda bu gibi konulara açıklık getiren makalelerimizi incelemenizi öneririz. Daha önce VISCO YATAK deneyimini yaşamadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Online mağazamızda bulunan tüm VISCO YATAK MODELLERİMİZİ inceleyebilir, kilonuza ve uyku alışkanlıklarınıza göre en doğru VISCO YATAK SEÇİMİNİ yapabilirsiniz. bunun için tek yapmanız gereken "Sizin Yatağınız Hangisi" formumuzu doldurmak veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmektir. Unutmayın ki her visco yatak sizin için doğru visco yatak olmayabilir.

LATEKS YATAK

Sertifikalı LATEKS YATAK malzemelerini, Belçika'dan ithal eden firmamız, en kaliteli Lateks yatakları en uygun fiyata sunabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Piyasada "Lateks Yataklar Pahalıdır" algısını değiştirdiğimiz günden bu yana bizi tercih eden binlerce müşterimizin uyku kalitesini hem DOĞAL YATAK hem de ORTOPEDİK YATAK kullanma rahatlığına taşıdık. Bildiğiniz gibi LATEX YATAK hammaddesi, maalesef Türkiye'de üretilememektedir. WellMatt Yataklarında kullanılan DOĞAL LATEKS malzemeler, piyasada kullanılan PU Lateks veya Lateksit diye tabir edilen ürünlerle karıştırılmamalıdır. Bu ürünler, bizim kullandığımız Doğal Lateks malzemelerinin aksine bilinen standart sünger malzemelerdir. O yüzden LATEKS YATAK FİYATLARI noktasında değerlendirmenizi yaparken bu gibi detaylara özen göstermenizi öneririz. "LATEKS YATAK NEDİR" "Lateks Yatak Fiyatları" "LATEKS Mİ? VISCO MU?" gibi sorular aklınıza takılıyorsa WellMatt Blog sayfamızda bu gibi konulara açıklık getiren makalelerimizi incelemenizi öneririz. LATEKS YATAK SEÇİMİ yaparken mutlaka beklentilerinizi ve uyku alışkanlıklarınızı müşteri hizmetlerimizle paylaşmalısınız. Uzun yıllar ferah, konforlu ve sağlıklı uykuyu arayanlar için LATEKS YATAK TERCİHİ en doğru karar olacaktır.

ORGANİK YATAK

Artık uykularınız hem doğal hem ORTOPEDİK olacak. WellMatt Yatak Fabrikasında EL İŞÇİLİĞİ ile hazırlanan yatak üretim hattımız bulunmaktadır. Özel olarak ithal edilen At Kılı (At Yelesi), Hindistan Cevizi Lifi (Coco), Lateks, Pamuk, Yün ve benzeri malzemelerin içeriğinde kullanıldığı modellerimiz, yatak ustalarımız tarafından itina ile dikilerek hazırlanmaktadır. Dolayısıyla diyebiliriz ki eskiden kullandığımız Yün Yatak, Pamuk Yatak ve benzeri yatak konforunun üzerine çok daha özel yatak malzemeleri ekleyerek zenginleştirdik. DOĞAL YATAK malzemelerimizin altında ise destekleyici olarak PAKET YAY yani TORBA YAY SİSTEMİ kullanılmaktadır. Torba Yay Sistemi sayesinde yatağınızın vücut şeklinizi alması ve basınç bölgelerine göre doğru orantılı hareket etmesi sağlanmıştır. Genelde bu doğal malzemelerin ne amaçla kullanıldığı pek bilinmemektedir. Kısaca açıklamak gerekirse; At Kılı, Hindistan Cevizi Lifi, Lateks ve benzeri DOĞAL ÜRÜNLER, esnek yapısını ve doğal klima özelliğini hiçbir zaman kaybetmemektedir ve literatürde en UZUN ÖMÜRLÜ ORTOPEDİK YATAK malzemeleri olarak geçmektedir. "DOĞAL YATAK NASIL OLMALI" "DOĞAL YATAK TEMİZLİĞİ" "ORGANİK YATAK FİYATLARI" gibi sorular aklınıza takılıyorsa WellMatt Blog sayfamızda bu gibi konulara açıklık getiren makalelerimizi incelemenizi öneririz.

JAPON YATAKLARI = FUTON = GELENEKSEL DÖŞEK

Tamamen el işçiliği ile hazırladığımız döşekler, YAYSIZ YATAK olarak birleştirilmektedir. İçeriğinde çoğunlukla ORGANİK ÜRÜNLER kullandığımız japon yataklarında AT YELESİ, COCO, PAMUK, YÜN VE LATEKS gibi doğal ürünlerin yanısıra VISCO gibi konfor malzemesi de kullanılmaktadır. ÇİFT TARAFLI YATAK arayanlar için de çok uygun çözümler sunan futonlar, her 2 yüzeyinde farklı sertlik yapısına sahiptir.