BEBEK YORGANLARI

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

2Ögeler

sayfa başı
Ölçü Seçİnİz
 1. Pamuk Bebek Yorganı
  "95x145"
  Özel fiyat: 2.084 ₺

  Normal Fiyat: 3.619,00 ₺

  Special Price 2.895,00 ₺

 2. Yün Bebek Yorganı
  "95x145"
  Özel fiyat: 2.268 ₺

  Normal Fiyat: 3.939,00 ₺

  Special Price 3.151,00 ₺

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

2Ögeler

sayfa başı

Bebek için yorgan seçerken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Bebeklerimiz için yatağının içinde gerek yastık gerek yorgan konusunda çok özenli olmamız gerekir. Bilindiği gibi ani bebek ölümlerinin önüne geçmek için yatak, yastık ve yorganı doğru seçmeliyiz. Bebeğinizde yorgan kullanacaksanız öncelikle doğru ayda ve yaşta olduğundan emin olun. Bebeğiniz için yorgan alacağınız zaman dikkate etmeniz gerekenler;

 • Yorganın dolgu malzemesinin doğal olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Doğal malzemeli ürünler terlemeyi azaltır ve bakteri barındırmaz.
 • Alerjen içermeyen malzemeler mi kullanılmış sorgulayabilirsiniz.
 • Yorganın ağırlığı. Fazla ağır bir yorgan bebeğiniz için gece sıkıntıya neden olabilir. Biz bile gece üstümüzde ağırlık hissi yaratacak bir yorgan istemeyiz.
 • Dış yüzeydeki kumaşının özellikleri,
 • Temizle detayları
 • Gerek yorgan gerek battaniye süssüz, üzerinde bebeğinizin koparıp yutacağı parçalar olmayan ürünleri seçmekte fayda var.

Yenidoğan Bebek Yorgan Modelleri

Bebek yorganlarında 2 farklı çeşit ürünümüz vardır. Doğal pamuk ve yünden üretilen, nefes alan bir yapıya sahiptir. Kışın sıcak yazın serin tutar. Hafifliği ile bebeğinizi rahatsız etmeden rahat bir uyku sağlar.

Bebek Yorganlarının Fiyatları

Bebek yorganlarımız kullanılan iç malzemeye göre 2 farklı fiyatı mevcuttur. Pamuk yorganlarımız 399TL, yün yorganlarımız 419 TL’dir.

Pamuk Bebek Yorganı

Yün Bebek Yorganı

Bebek yorganı ölçüleri

Bebek yatağınızın ölçüsüne uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Fazla büyük bir yorgan terlemeye ve boğulma riskinin artmasına neden olabilir. WellMatt bebek yorganları tavsiye edilen ölçülere göre üretilmiştir. Bebek yorganı ölçülerimiz 95x145 cm’dir.