LATEKS YATAK PEDLERI

Listeleme Şekli Izgara Liste

3Ögeler

sayfa başı
Ölçü Seçİnİz
 1. Lateks Yatak Pedi
  "4cm Lateks"
  Özel fiyat: 7.237 ₺

  Normal Fiyat: 11.169,00 ₺

  Special Price 10.052,00 ₺

 2. Lateks Yatak Pedi
  "6cm Lateks"
  Özel fiyat: 9.278 ₺

  Normal Fiyat: 14.319,00 ₺

  Special Price 12.887,00 ₺

 3. Lateks Yatak Pedi
  "8cm Lateks"
  Özel fiyat: 11.190 ₺

  Normal Fiyat: 17.269,00 ₺

  Special Price 15.542,00 ₺

Listeleme Şekli Izgara Liste

3Ögeler

sayfa başı

Lateks Yatak Pedi almaya karar verdiğinizde neye dikkat etmelisiniz?

Latekslerin üretici sertifikalarını inceleyin. Sertifika içerinde doğallık yüzdesi gösterilmelidir. Tabii ki üreticinin aldığınız firma adına hazırladığı belgeyi de görmenizde fayda var. Ürünün doğallığından emin olduktan sonra kilonuza uygun lateks kalınlığını Uyku Danışmanlarımızla birlikte karar verebilirsiniz.

Lateks yatak pedinin viscoya göre artıları neler?

Lateks, kauçuk ağacının sütünde elde edilen %100 doğal bir malzemedir. İçerisinde bulunan hava kanalları sayesinde nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede terlemeniz minimuma iner. hava dolaşımı ile yazın serin kışın sıcak bir uyku sağlar. Uyku esnasında omuriliğinizi olması gereken eğride tutarken sağlıklı bir uyku sağlar. Bakteri, küf, nem oluşmaz. Lateks en iyi hipoalerjenik yatak malzemesidir. Doğal olmasından kaynaklı uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz.

Lateks Yatak Pedi Fiyatları

Lateks malzemelerin fiyatı kalınlığına göre değişmektedir. Uyku esnasında temas ettiğiniz yüzeyde bulunan lateks miktarı arttıkça da konfor katsayınız en üst seviyeye çıkacaktır. Kilonuza uygun kalınlıkta lateks seçmelisiniz. 4 cm, 6 cm ve 8 cm olarak 3 farklı ölçü varıdır. Tek yapmanız gereken size uygun minimum kalınlığına WellMatt Uyku Danışmanlarımız ile karar vermek. Lateks yatak pedlerimiz 1.249 TL’den başlayıp ölçü ve modele göre değişmektedir.