EN İYİ FİYAT.KALİTE.

WellMatt Yatak olarak Türkiye'nin ilk ve tek online yatak fabrikası olduğumuzu söyleyebiliriz çünkü üretimini yaptığımız uyku ürünleri sadece online mağazamız üzerinden aracısız şekilde son kullanıcıya ulaştırmaktayız. Bu sayede de fiyat-kalite noktasında müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmekteyiz.


Biz Kimiz?

Türkiye'nin ilk online yatak fabrikası olarak, 2005 yılından bu yana ürünlerimizin satışını e-ticaret üzerinden gerçekleştiriyor, uyku ürünlerimizi aracısız şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Sağlıklı bir uyku konforu yaşayabilmeniz için her türlü özeni gösteriyor; %100 yerli üretime başladığımız günden itibaren en kaliteli malzemeleri kullanarak, en iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.
 
Üretim tesisimizde, yüksek teknolojiyle donatılan makine parkurunun yanı sıra, tamamen geleneksel el işçiliğinin kullanıldığı bir üretim alanı yer alıyor. Bu sayede, pek çok uyku ürününü kişiye özel çözümlerle hazırlama imkânı buluyoruz.
 
Uykunun, yaşam kalitesini doğrudan etkilediğini biliyoruz. Müşterilerimizin, kendileri için en uygun yatağı bulabilmeleri amacıyla Uyku Danışmanlığı hizmeti veriyor; yatağa alışma ve konforu hissetme sürecini göz önünde bulundurarak “120 gün deneme süresi” ve “ücretsiz iade” olanağı tanıyoruz.
 
WellMatt ailesi olarak, Türkiye'de ürettiğimiz uyku ürünlerini, 2020 yılından itibaren Almanya üzerinden tüm Avrupa'ya "Made in Türkiye" kalitesiyle ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.


WellMatt Ailesi