INDIRIMLI YATAK PEDLERI

Listeleme Şekli Izgara Liste

3Ögeler

sayfa başı
Ölçü Seçİnİz
 1. Visco Yatak Pedi
  "4cm ViscoJel"
  Size özel fiyat: 1.483 ₺

  Normal Fiyat: 2.289,00 ₺

  Special Price 1.831,00 ₺

 2. Woco Yatak Pedi
  "Pamuk-Yün"
  Size özel fiyat: 2.196 ₺

  Normal Fiyat: 3.389,00 ₺

  Special Price 2.711,00 ₺

 3. Atigo Yatak Pedi
  "1.000 gr/m2 At Kılı"
  Size özel fiyat: 2.993 ₺

  Normal Fiyat: 4.619,00 ₺

  Special Price 3.695,00 ₺

Listeleme Şekli Izgara Liste

3Ögeler

sayfa başı

İndirimli Yatak Pedleri Nedir?

İndirimli yatak pedleri kampanyaları firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği önemin bir göstergesi olarak yoğun talep görmektedir. Son yıllarda kullanımı giderek artan yatak pedleri, %100 organik olmaları sebebiyle her geçen gün geniş kitleler tarafından tercih edilmektedir. Halk arasında yatak şiltesi olarak bilinen yatak pedleri, konforlu ve rahat bir uyku için ihtiyaç duyulan alternatif ürünlerden biri olarak son yıllarda popüler bir hale gelmiştir. Her biri özel üretim olan firmamızın satışa sunduğu indirimli yatak pedleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Visco yatak pedleri
 • Lateks yatak pedleri
 • Organik yatak pedleri

Yatak pedi, yatağın üst yüzeyinde kullanılan ve mevcut yatağın ya da kullanıldığı yerin konforunu artıran son teknoloji sünger yapısına sahip uyku ürünleri arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilen yatak pedleri organik hammaddelerden özel olarak üretildikleri için konforlu ve sağlıklı bir uyku çekilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

İndirimli Yatak Pedleri Özellikleri Nelerdir?

İndirimli yatak pedlerinin özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Yaylı veya yaysız yataklar, kanepeler ve benzeri eşyalar üzerinde kullanılabilir.
 • Kullanıldığı yerin konforunu arttırır ve optimum uyku kalitesinin yakalanması için önemli rol üstlenir.
 • Organik bileşenleri sayesinde sağlık açısından kusursuzdur. Alerjen etkiye sahip değildir, doğal ve sağlıklı uyku için idealdir.
 • Uyku esnasında vücudu saran son teknoloji sünger yapısı sayesinde kaliteli bir uyku ortamı oluşturur.
 • Uyku sırasında omurganın düz bir şekil almasını sağlar, eklemler üzerinde basınç oluşturmadığı için postür bozukluklarının önlenmesini ve giderilmesini sağlar.
 • Terletmeyen kumaş teknoloji sayesinde gece terlemesinden muzdarip olanlar için idealdir.
 • Dokusunda yer alan hava kanalları sayesinde yatak pedinin içine hava sirkülasyonu sağlar, bu sayede bakteri oluşumunu engeller.
 • %100 organik maddelerden üretildiği için rahat bir uyku çekilmesini sağlar, kas ve eklemlerin dinlenmesinde etkilidir. Bu nedenle özellikle yoğun fiziksel çaba gerektiren işlerde çalışanlar için konforlu bir uyku sağlar.
 • Özel fermuarlı dış kılıfı sayesinde kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra indirimli yatak pedlerinin ekonomik olarak fayda sağladığı aşikardır. Organik ve kaliteli uyku pedleri mevcut durumda kaliteli bir uyku çekemeyen kişiler için yeni yatak almadan konforlu bir şekilde uyku çekebilmelerini sağlar.

İndirimli Yatak Pedi Çeşitleri Nelerdir?

İndirimli yatak pedi çeşitleri, pedin üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine ve birden fazla maddenin bir araya getirilmesindeki yoğunluk oranına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden satışa sunduğu indirimli yatak pedi çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 1. Visco Yatak Pedi (4 cm, 5 cm, 7 cm, 9 cm ViscoJel)
 2. Lateks yatak pedi (4 cm, 6 cm, 8 cm Lateks)
 3. Yün yatak pedi (6 cm)
 4. Pamuk yatak pedi (6 cm)
 5. Pamuk-yün yatak pedi
 6. Pamuk-yün-lateks yatak pedi
 7. At kılı yatak pedi (1000 gr/m2, 2000 gr/m2)

Kimler İndirimli Yatak Pedleri Kullanabilir?

İndirimli yatak pedi kullanıcıları, uyku konforunu en üst seviyede yaşamak isteyen ve sabah uyandıklarında zinde bir şekilde yataktan kalmak isteyen kişilerden oluşmaktadır. Mevcut durumda yattığı yatağın ve benzeri yerin konforundan memnun olmayan ve uyku kalitesini artırarak kesintisiz bir dinlenme yaşama hedefinde olan bütün müşterilerimiz firmamızın indirimli yatak pedlerini kullanabilirler.

İndirimli yatak pedleri visco, lateks, organik bileşenler gibi son teknoloji sünger yapısına sahip olması bakımından yeni nesil yaysız yataklara geçiş için de kullanılabilmektedir. Örneğin yeni bir yatak almak isteyen bir kişi, kendisi için en ideal konforu sağlayan sünger çeşidini indirimli yatak pedleri kullanarak tecrübe etme imkanını elde etmektedir. Visco, lateks ya da yünden üretilen indirimli yatak pedleri kullanarak yatak seçiminde de en doğru tercih yapılabilmektedir.

Evinde sık sık misafir ağırlayan kişiler de misafirlerinin kendileri kadar konforlu bir şekilde uyku çekebilmeleri için yatak pedlerini kullanabilirler. Yatak pedleri tek kişilik veya çift kişilik olarak satışa sunulmaktadır. Yatak pedlerini misafirleriniz için kanepelerinizin üst yüzeyine yerleştirerek onlar için de kusursuz bir uyku ortamı hazırlayabilirsiniz. Bu sayede misafirleriniz de güne zinde başlamanın ve gece boyunca kesintisiz bir uyku çekmenin memnuniyetini sizinle paylaşabilir.

Son olarak öğrenciler de indirimli yatak pedleri sayesinde hem kaliteli uyku çekebilme imkanına sahip olmaktadır hem de ekonomik açıdan yeni yatak alma masrafından kurtulmaktadır. Çıkarılabilir fermuar teknolojisi sayesinde kolaylıkla yıkanabilen yatak pedlerinin bu özellikleri bakımından öğrenciler için idealdir.

İndirimli Yatak Pedi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İndirimli yatak pedi seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Kullanılacak ortama ve kullanacak kişinin vücut ağırlığına göre seçim yapılmalıdır.
 • Yatak pedinin iki yüzünün de birbirinden farklı sertlik derecelerine sahip olup olmadığına dikkat edilmelidir.
 • Yatak pedinin visco, lateks, yün, at kılı, coco ve benzeri organik bileşenlerden üretilmiş olmasına özen gösterilmelidir.
 • Yatak pedinin fermuarlı, kolay çıkarılabilir dış kılıfa sahip olması tercih edilmelidir.