Sosyal Sorumluluk

 

 

Yaralarımız aynı! Duygularımız aynı! Hissettiklerimiz aynı!

İzmir’de yaşanan korkunç deprem sonrası yaralarımızı sarmak için en iyi bildiğimiz konuda ekibimizle çalışıyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyoruz. WellMatt ailesi olarak #SENİNLEYİZMİR diyerek 200 yatağımızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık, AMA YETMEYECEKTİR!

 

Kasım ayı boyunca vereceğiniz her WellMatt siparişinden bir adet de depremzede hemşehrilerimize gönderim yapmaya devam edeceğiz.

BİZİM İÇİN RAHAT UYUMA VAKTİ DEĞİL!

Hem sizlere hem de depremzede hemşehrilerimize en iyi hizmeti ulaştırmak için üretim kapasitemizi genişlettik ve hepimizin daha rahat uyuyabilmesi için tam hız çalışıyoruz. Yaşanılan depremin ardından tek ihtiyacın yatak olmadığını da billiyor ve farklı ihtiyaçlar için de destek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SİZİN DE #SENİNLEYİZMİR DİYECEĞİNİZDEN HİÇ ŞÜPHEMİZ YOK!

Son yıllarda korunmaya muhtaç çocuklar için başlattığımız ve hala devam eden kampanyamızda verdiğiniz destekten biliyoruz ki, birlikteyken çok daha güçlüyüz. Şimdi yine önce çocuklar diyoruz ve sizlerden oyuncak desteği bekliyoruz. Gelin çocukların gözlerindeki korkuyu beraber silelim. Bizlere göndereceğiniz oyuncakların dağıtımını araçlarımızla gerçekleştirelim.

 

Gönderi Adresi : WellMatt İzmir Fabrika

Fatih Mah. 1198 Sok. No: 1/E Sarnıç Gaziemir İzmir

 

 

 

Sosyal Sorumluluk

 

WellMatt Yatak ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile gerçekleşen sosyal sorumluluk projemizde, her satılan 10 çocuk yatağından 1 tanesini Koruncuklara bağışlıyoruz.

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Koruncuk Vakfı, her çocuğun ve gencin şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanmakta, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.
Vakıf kurduğu Çocukköyleri ile Koruncuklara barınma, eğitim, sağlık desteği sunarak kültürel ve sanatsal aktivitelerle de kişisel gelişimlerini desteklemektedir. Koruncuk Vakfı aynı zamanda hakları risk altında olan tüm çocukların karşılaşabileceği olumsuz sosyal etkileri en aza indirmek için faaliyette bulunmakta; bu amaçla önleyici, koruyucu ve iyileştirici çalışmalar yürütmektedir.

WellMatt Yatak olarak, Koruncuk Vakfı bünyesindeki ihtiyaç sahibi çocukların da sağlıklı uyumaya hakkı olduğunu düşünerek yola çıktık. Yapılan görüşmeler sonucunda başlattığımız sosyal sorumluluk projemize Koruncukköy Bolluca ve Koruncukköy Urla’daki yeni yatak ihtiyaçlarının karşılanması ile başlıyoruz. 

Sağlıklı uykunun çocuklar üzerindeki etkisi gün içinde öğrenmelerine, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olmaktadır. Her zaman çocukların sağlıklarını ön planda tutan ve bunu kendine ilke haline getirmiş bir firma olarak böyle bir projede yer almaktan mutluluk duyuyor, her çocuğun eğitim ve sosyal açıdan eşit olarak sağlıklı birer birey olmasını umuyoruz.

WellMatt Yatak olarak çok daha fazla çocuğa dokunabilmeyi, hayatlarında fark yaratmaya çalışırken yanlarında olmayı seviyoruz ve destekliyoruz.

Kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve katkıdan dolayı şimdiden siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

WellMatt Ailesi