Telefon Numaramız
0

Sepetinizde hiç ürün yok.

Türkiye'nin En Doğal Yatakları Bi'tıkla Kapınızda

Product was successfully added to your shopping cart.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

WellMatt Yatak ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile gerçekleşen sosyal sorumluluk projemizde, her satılan 10 çocuk yatağından 1 tanesini Koruncuklara bağışlıyoruz.

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Koruncuk Vakfı, her çocuğun ve gencin şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanmakta, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.
Vakıf kurduğu Çocukköyleri ile Koruncuklara barınma, eğitim, sağlık desteği sunarak kültürel ve sanatsal aktivitelerle de kişisel gelişimlerini desteklemektedir. Koruncuk Vakfı aynı zamanda hakları risk altında olan tüm çocukların karşılaşabileceği olumsuz sosyal etkileri en aza indirmek için faaliyette bulunmakta; bu amaçla önleyici, koruyucu ve iyileştirici çalışmalar yürütmektedir.

WellMatt Yatak olarak, Koruncuk Vakfı bünyesindeki ihtiyaç sahibi çocukların da sağlıklı uyumaya hakkı olduğunu düşünerek yola çıktık. Yapılan görüşmeler sonucunda başlattığımız sosyal sorumluluk projemize Koruncukköy Bolluca ve Koruncukköy Urla’daki yeni yatak ihtiyaçlarının karşılanması ile başlıyoruz. 

Sağlıklı uykunun çocuklar üzerindeki etkisi gün içinde öğrenmelerine, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olmaktadır. Her zaman çocukların sağlıklarını ön planda tutan ve bunu kendine ilke haline getirmiş bir firma olarak böyle bir projede yer almaktan mutluluk duyuyor, her çocuğun eğitim ve sosyal açıdan eşit olarak sağlıklı birer birey olmasını umuyoruz.

WellMatt Yatak olarak çok daha fazla çocuğa dokunabilmeyi, hayatlarında fark yaratmaya çalışırken yanlarında olmayı seviyoruz ve destekliyoruz.

Kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve katkıdan dolayı şimdiden siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

WellMatt Ailesi