YAZLIK KIŞLIK YORGAN MODELLERI

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

6Ögeler

sayfa başı
Ölçü Seçİnİz
 1. Pamuk Bebek Yorganı
  "95x145"
  Özel fiyat: 1.781 ₺

  Normal Fiyat: 2.749,00 ₺

  Special Price 2.474,00 ₺

 2. Yün Bebek Yorganı
  "95x145"
  Özel fiyat: 1.936 ₺

  Normal Fiyat: 2.989,00 ₺

  Special Price 2.690,00 ₺

 3. Pamuk Yorgan Tek Kisilik
  "155x215"
  Özel fiyat: 2.565 ₺

  Normal Fiyat: 3.959,00 ₺

  Special Price 3.563,00 ₺

 4. Yün Yorgan Tek Kisilik
  "155x215"
  Özel fiyat: 2.675 ₺

  Normal Fiyat: 4.129,00 ₺

  Special Price 3.716,00 ₺

 5. Pamuk Yorgan Çift Kisilik
  "195x215"
  Özel fiyat: 2.915 ₺

  Normal Fiyat: 4.499,00 ₺

  Special Price 4.049,00 ₺

 6. Yün Yorgan Çift Kisilik
  "195x215"
  Özel fiyat: 3.090 ₺

  Normal Fiyat: 4.769,00 ₺

  Special Price 4.292,00 ₺

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

6Ögeler

sayfa başı

Tek Kişilik Yorganlar Nedir?

Tek kişilik yorgan modelleri, firmamızın ortopedik uyku ürünleri kategorisi üzerinden satışa sunulmaktadır. Son teknoloji malzemeden üretilen yorganlar, kaliteli ve sağlıklı bir uyku için gerekli olan uyku ürünlerinden biridir. Yatağınız ne kadar rahat ve konforlu olursa olsun, sizi terletmeyen, dört mevsim boyunca ideal vücut sıcaklığınızı koruyan, koku ve topaklanma yapmayan yorganlar sayesinde uyku kalitenizi arttırabilirsiniz.

Firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden müşterilerimizin beğenisine sunulan tek kişilik yorganlar şunlardır:

 • Yün Yorgan Tek Kişilik (155x215)
 • Pamuk Yorgan Tek Kişilik (155x215)
 • Yün Bebek Yorganı (95x145)
 • Pamuk Bebek Yorganı (95x145)

Tek Kişilik Yorganların Özellikleri Nelerdir?

Tek kişilik yorganların özellikleri ve kullanıcılarına sağladığı avantajlar şunlardır:

 • %100 organik hammaddeden üretilmiştir. Doğal ve sağlıklı uyku için idealdir.
 • Yün yorganlar tamamen ithal Hollanda yününden üretilmiştir.
 • Pamuk yorganlar da ithal pamuk kullanılarak özel olarak üretilmiştir.
 • Yün ve pamuk yorganlar, boncuk yün teknolojisine sahiptir. Bu sayede uzun süreli kullanımda bile deforme olmaz, topaklanma yapmaz.
 • Yorganların özel kumaşı ve boncuk yün yapısı sayesinde içine hava sirkülasyonu sağlanır. Hava kanalları yorganın gece boyunca hava almasını sağlar. Uyku kalitesini arttırarak ve nefes almayı kolaylaştırır.
 • Doğal yün ve pamuk kullanılarak üretilen yorganlar antibakteriyeldir. Havalanan yapısı ve kumaş teknolojisi ile bakteri oluşumunu engeller.
 • Koku tutmaz.
 • Zamanla hacmini kaybetmez. Özellikle geleneksel yün yorganlarda görülen zamanla hacim kaybı, ithal yünlerle üretilen boncuk yün teknolojisi sayesinde ortadan kalkar.
 • Tamamen organik hammaddeden üretilmesi sebebiyle klima etkisine sahiptir. Kış soğuklarında vücudun ideal sıcaklıkta kalmasını sağlarken yaz sıcaklarında ise serinletir.
 • Gece terlemesinden şikayetçi olan kişilerin kullanımı için tavsiye edilmektedir. Terletmez ve vücudun hava almasını sağlar.
 • Hafif ve yumuşak hissiyatı ile uyku kalitesini artırır. Sağlıklı bir uyku için ideal ortam oluşturur.
 • Özel fermuar teknolojisine sahip dış kılıfı ile istenildiği zaman çıkarılır ve kolaylıkla yıkanabilir.
 • Kılıfın dokusu, en ideal yumuşaklık hissi vermek için özel olarak üretilmiştir.

Tek Kişilik Yorganlar Hangi Malzemeden Üretilmektedir?

Tek kişilik yorganların üretim malzemeleri pamuk ve yündür. Tamamen doğal olan bu malzemeler kaliteli bir uyku için gerekli olan tüm unsurları sağlamaktadır. Hijyenik ve konforlu olmasının yanında uzun kullanım ömrü ile de sağlıklı bir uyku çekilmesini sağlamaktadır.

Firmamızın tüm pamuk ve yün yorganları, özel fermuar teknolojisine sahip dış kılıfla birlikte müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede istenildiğinde kolay bir şekilde kılıfından ayrılan yorgan daha kolay havalandırılabilirken, kılıfta oluşan lekeler de yıkanarak ortadan kaldırılabilir. Öte yandan firmamızın ortopedik uyku ürünleri içinde yer alan tek kişilik yorganlarda yıkama ve kullanım önerisi olarak kuru temizleme yöntemi tavsiye edilmektedir.

Tüm tek kişilik yorganlarımızın içeriğinde kullanılan malzemeler ve dış kılıf üretimindeki hammaddeler en kaliteli uyku sağlaması için özel olarak oranlanmıştır. Tek kişilik yün yorganlarımızın üretiminde kullanılan malzemeler ve oranları şu şekildedir:

 • Yorganın iç dolgusunda 300 gr / m2 ithal Hollanda yünü kullanılmıştır.
 • Kapitone yani dış kılıfta 62 Tel - %100 pamuk kullanılmıştır.
 • İç astarın yoğunluğu 15 gr / m2 olarak ayarlanmıştır.

Özel ambalaj içerisinde gönderim şekline sahip olan tek kişilik yün yorganlarımız, Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetiyle en geç 3 gün içinde teslim edilmektedir. Bunun yanında 2 yıl boyunca garanti süresine sahip yün yorganlarımızdan memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde koşulsuz şartsız ve ücretsiz iade etme imkanınız bulunmaktadır.

Firmamızın bir diğer yoğun talep gören ortopedik uyku ürünleri arasında yer alan tek kişilik pamuk yorganımızın içeriği ise şu malzemelerden oluşmaktadır:

 • 155x215 ebatlarına sahip yorganın iç dolgusunda 300 gr / m2 ithal pamuk kullanılmıştır.
 • Kapitone yani dış kılıfta 62 Tel - %100 pamuk kullanılmıştır.
 • İç astarın yoğunluğu 15 gr / m2 olarak ayarlanmıştır.

Ambalaj içinde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetiyle en geç 3 gün içinde teslim edilen tek kişilik pamuk yorganlarımızı da yün yorganlarda olduğu gibi kuru temizleme ile yıkamanız önerilmektedir. Ayrıca 120 gün deneme süresine sahip olarak satın alabileceğiniz pamuk ve yün yorgan modellerimizde, 9 taksit ve kapıda ödeme gibi avantajlar bulunmaktadır.

Deliksiz Uyku İçin Doğru Yorgan Seçimi

Deliksiz bir uyku çekmek için doğru yorgan seçimi yapmak gerekmektedir. Her ne kadar yatağınız ve yastığınız kaliteli uyku için optimum seviyede ortopedik uyku ürünleri olsalar da yorgan seçiminde dikkatli olmadığınız takdirde uyku kaliteniz istenilen düzeyde olmayacaktır. Yorgan seçiminde ne ağır ne de çok hafif yorganları tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca vücudunuzu tam olarak saracak ve uyku esnasında dönmenizi veya kollarınızı ya da bacaklarınızı hareket ettirmenizi engellemeyecek özellikteki yorganları tercih etmeniz önem teşkil etmektedir. Yorganın terletmeyecek özellikte olması ve %100 organik maddeden üretilmesi, doğal ve sağlıklı bir uyku için gereklidir.