Garanti Koşulları

 

Tüm ürünlerimiz WellMatt garantisi kapsamındadır. Garanti süresi boyunca üründen veya üretimden kaynaklı çökme, deformasyon ve benzeri hatalar garanti kapsamındadır. Kullanıcı kaynaklı oluşacak; sıvı teması, taşınma esnası deformasyonları veya benzeri hasarlarda ürününüz garanti kapsamından çıkacaktır. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmanız halinde de müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz ve sorununuzu çözmek için elimizden gelen çabayı gösterebiliriz.

 


Ücretsiz İade veya Değişim Koşulları

 

  • "Ortopedik Yataklar" kategorisindeki Katlanır Yataklar hariç diğer tüm Ortopedik Yataklar kategorisinde deneme süresi 120 gündür. Ücretsiz iade için tek yapmanız gereken deneme süreci olan 60 günlük kullanım süresini tamamlamaktır. (Ürünle genelen koruyucu ambalaj saklanmalıdır çadır,kutu)
  • Bebek & Çocuk yatakları, Yatak Pedleri, Uyku Ürünleri ve Katlanır Yataklar kategorilerindeki ürünlerin teslim tarihinden itibaren 30 gün deneme süreniz ve bu süre içerisinde dilediğiniz zaman da iade talebi oluşturma hakkınız bulunur.
  • Evinize teslim edilen ürünleri ambalajından çıkararak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İade edebilmeniz için ürünlerin ambalajının açılmaması gibi ön koşullarımız yoktur. 
  • Ürününüzde oluşabilecek üretimden veya kargodan kaynaklı bir hasar olması durumunda 60 günlük kullanım süresini beklemeye gerek kalmadan ücretsiz değişiminizi önceden talep edebilirsiniz. 

 

Her sipariş ve ürün için 1 kez iade ve değişim hakkı mevcuttur. 2. kez yapılan işleminde %30 kesinti yapılır.

 

Çocuk yatakları için deneme ve ücretsiz iade süresi 30 gündür. İlk 15 günlük kullanımın ardından iade veya değişim sürecini başlatabilirsiniz.

 

Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa hemen iptal edilememektedir. Bu durumda kargo size ürünü teslim etmeden önce geriye yönlendirmelisiniz.

 

Ücretli İade Koşulları

 

  • Satın almış olduğunuz ürünü belirlenen deneme süresi olan 60 günden önce iade etmek istemeniz halinde fatura tutarınız üzerinden %20 oranında bir kesinti yapılarak ürününüz ücretsiz teslim alınacaktır ve ödemiş olduğunuz tutar %20 kesintiye uğradıktan sonra hesabınıza aktarılacaktır.
  • İade için fabrikamıza gönderdiğiniz üründe kullanıcı kaynaklı bir hasar olmaması koşulu vardır. Üzerinde oluşabilecek sıvı teması ve benzeri hasarlar durumunda yine %20 oranında kesinti tarafınıza yansıtılacaktır.

 

İade Süreci

 

  1. İade veya değişim talebinizi bize iletirsiniz.
  2. Müşteri hizmetlerimiz evinize kargo firmamızı yönlendirir ve ürünümüz sizden teslim alınır.(Köy, Kasaba benzeri bölgelerden alım yapılmaz)
  3. Fabrikamıza ulaşan ürün, ilgili departmanımız tarafından kontrol edilir.
  4. Ardından iadeniz ödeme yönteminize göre hesabınıza geriye aktarılır.

 

*** Tüm ürünlerimiz garanti belgeleriyle birlikte gönderilmektedir. Garanti haklarınızı kullanabilmeniz için lütfen faturanızın kopyasını ve garanti belgenizi muhafaza ediniz.

 

*** Özel Ölçü yapılan yataklarda değişim ve iade yapılmamaktadır.