15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Visco Yataklar Çocuklar İçin Uygun Mudur?
Sonraki Yazı
Online Destek İle Uyku Uzmanlarından 24 saat Yardım

Yatak Pedi Ya Da Şilteleri Nasıl Kullanabiliriz?

Son dönemde, gelişen uyku ürünleri teknolojileri sayesinde pek çok ülkede  yaygın olarak kullanılan yatak ped’i diğer bir ismi ile şilte, yataktan bağımsız yapısı sayesinde herhangi bir yatağı daha konforlu, daha serin ya da daha yumuşak yapmak için kullanılabilir.

Vücudunuza uyum göstererek dilediğiniz konforu, kullanılan hammaddeye bağlı olarak farklı çeşitlerde sunar. Visco, Lateks, Pamuk ya da yün özelliğine göre seçeğiniz Wellmatt Yatak pedleri, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteğin sağlanmasını kolaylaştırırken uyku esnasında sağa sola dönüşlerinizin azaltır ve uyku kalitenizi arttırır. Yatağın ömrünü uzatmak için kullanabileceğiniz pedler, ayrıca eskisi kadar konfor sağlamayan var olan yatağınızın  performansını arttırmak için de mükemmel bir çözüm sunar.

Yatak pedleri, taşınabilir olması sebebi ile yatak dışında kanepe, yer ya da kamp alanlarında kullanılabilir, seyahatlerinizde yatağınızın konforunu da yanınızda taşıyabilirsiniz. Çoğunlukla alerjen olmayan, hatta nanoneknoloji sayesinde bakterilere karşı bile direnç gösteren, sağlıklı dolgu malzemelerinden üretilen yatak pedleri hijyenik ve sağlıklıdır.

Her boyutta yataklar ve karyolalar için uyku pedileri bulmanız mümkün. Wellmatt yatak fabrikası olarak ürettiğimiz pedlerimiz kişisel ihtiyaçlara görede tercih edilmektedir. Vücut boşluklarını sararak, dolduran yapısı ile Visco ya da Lateks. Daha serin ve kuru bir uyku için Organik Pamuk ve Organik Yün Pedlerimizden birini hatta bir kaçını arzunuza göre seçebilirsiniz.

Bazen bir divan üzerinde, bazen misafirimiz için seçmiş olduğumuz yatakta, pedlerimiz hayatımızı da bir anlamda kolaylaştırmaktadır. Hem ergonomik fiyatlarda olması, bize ve sevdiklerimize kullanım kolaylığı sağlaması bizi her şekilde rahatlatmaktadır. Wellmatt olarak kişinin tercihlerine göre ürettiğimiz pedlerimiz hem sağlıklı hemde rahat ve konforlu kullanımıyla sizlerle buluşmaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Genel, Yatak Pedi
Önceki Yazı
Visco Yataklar Çocuklar İçin Uygun Mudur?
Sonraki Yazı
Online Destek İle Uyku Uzmanlarından 24 saat Yardım

0 Yorum

Yorum Yaz