15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Ortopedik Yatakta Yeni Trend Lateks Yataklar;
Sonraki Yazı
Visco Ortopedik Yatak Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!

Visco Yatak Kimler İçin Önerilmez!

Günümüzün en konforlu yatak malzemelerinden olan visco yataklar her kullanıcı için uygun konforu sağlayamamaktadır. Bu yüzden visco yatak seçerken kilonuza ve uyku alışkanlıklarınıza göre size uygun yoğunluğa (dansite) ve visco kalınlığına sahip modelleri tercih etmelisiniz.

Visco yatak kullanımını kimler için önermiyoruz;

  • Uykusunda çok yoğun terleme alışkanlığı olanlar kullanmamalıdır.
  • Çok sert yatak istiyorum diyorsanız visco yatak düşünmeyin!
  • Visco yatak konforunun sağladığı bel ve sırt desteği, size biraz da olsa yatakta gömülme hissi yaratacaktır. Bu durumdan hoşlanmıyorsanız kesinlikle tercih etmemelisiniz.
  • Özellikle yaysız visco yataklar maksimum konfor bakımından 17-22cm kalınlıklarındadır. Eğer mevcut karyola derinliğiniz daha fazlaysa otomatik olarak daha yüksek ortopedik yataklarımızdan organik modellerimizi değerlendirebilirsiniz.
  • Yüzüstü uyuma alışkanlığınız varsa visco yerine lateks modellerden düşünmelisiniz. Yan veya sırtüstü yatanlar için daha çok visco yatak önerilmektedir.
  • 150kg ve üzerinde bir ağırlığınız varsa visco yatak düşünmemelisiniz. Visco yataklar yerine sizin için daha ortopedik bir konfor sağlayacak olan Lateks veya Organik yatak modellerini değerlendirmenizi öneririz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Visco Yatak
Önceki Yazı
Ortopedik Yatakta Yeni Trend Lateks Yataklar;
Sonraki Yazı
Visco Ortopedik Yatak Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!

0 Yorum

Yorum Yaz