15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Alzheimer olmamak için kaliteli uyuyun !!!
Sonraki Yazı
Verimli Yöneticilik İçin Uyku Şart !

Tatilde huzurla uyuyan çocuklar için…

Her anne babanın hayalidir çocuğuyla tatile çıkmak. Ama bazen yer değişiminden kaynaklı uykusuzluklar 4 gözle beklenen o tatilleri kabusa çevirebilir.

Çocuklarımızda tatillerde yeni yerleri keşfetme heyecanı ile uyku saatinin sınırını zorlarlar. Bu durumda uyku saati rutinin bozulması çok normaldir. Olabildiğince uyku saatine sağdık kalınmalıdır ki bunu gerçekleştirmek bir hayli güçtür. Yapılan en büyük yanlışlardan biri tatilde beraber uyumaktır. Eve dönüşte bunun geri dönüşü biraz zor olabilir. Eğer mümkünse ayrı yatakta yatırmaya özen gösterin. Yanınıza çocuğunuzun en sevdiği uyku arkadaşını almayı da unutmayın. Kendi yatağında yatmaya alışık çocuklar için yattığı yeri yadırgaması, kendi yatağındaki rahatı araması çok normal. Bizler bile yattığımız yeri yadırgarız. Evimize döndüğümüzde tatilden sonra dinlenmek için birkaç güne daha ihtiyaç duyarız.

 

Peki kendi yatağınızın rahatını tatilde yanınızda taşıyabileceğinizi söylesek. WellMatt yatak pedlerini istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. İster kendi yatağınızın rahatı için ister çocuğunuzun tatilde bile doğal, sağlıklı ve ortopedik bir yatakta yatması için.  Yatak pedi yanınızda olduğu sürece siz ister sahilde olun ister yemekte ister başka yerde, çocuğunuz uyurken sizde rahat bir nefes alıp tatilin keyfini çıkarın. Visco, latex ve ya doğal yatak pedlerimize bakmadan tatile çıkmayın.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Önceki Yazı
Alzheimer olmamak için kaliteli uyuyun !!!
Sonraki Yazı
Verimli Yöneticilik İçin Uyku Şart !

0 Yorum

Yorum Yaz