15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Talalay Lateks ve Dunlop Lateks Farkları:

Dunlop ve Talalay hakkında aklınızın karışması çok normal bir durum. Her firma satmış olduğu ürünün doğruluğunu savunurken kullanıcıların bu anlamda belirsizliğe düşmesi bizi hiç şaşırtmıyor. Dunlop ve Talalay aslında döküm tekniğidir ve genelde birbirine çok benzese de temelde ayrıldığı birkaç detayı bulunur.

Dunlop, daha geleneksel bir döküm tekniğidir ve 1929’dan bu yana kullanılmaktadır. Talalay ise daha pahalı ve lüks döküm tekniğidir. Eğer yatağınızın sert, yoğun  ve uygun fiyatlı olmasını düşünüyorsanız Dunlop yöntemiyle dökülen Lateks yatakları düşünebilirsiniz. Ya da yatağınızın daha vücut şeklinizi aldığı, hava geçirgenliği yüksek olan ve konfor bölgeleri arttırılmış olmasını düşünüyorsanız Talalay Lateks yatakları tercih edebilirsiniz.

WellMatt Lateks Yatak modellerinde kullandığımız latex malzemeler Talalay döküm tekniği kullanılarak hazırlananlardır. Talalay Lateks Yataklar vücut kıvrımlarına harika uyum sağlar ve kusursuz hücre yapısı sayesinde yatağınızın doğal kaldırma kuvvetini hissedersiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Önceki Yazı
Yazlık Evler İçin Ortopedik Yatak Tavsiyesi
Sonraki Yazı
Pamuk Park Yatak

0 Yorum

Yorum Yaz