15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Ortopedik Hasta Yatakları Nasıl Olmalı
Sonraki Yazı
Visco Yatak Kimler İçin Önerilmez!

Ortopedik Yatakta Yeni Trend Lateks Yataklar;

Uyku anlayışı ve teknolojileri her geçen gün yenilenmektedir. Çünkü uzmanlara göre kaliteli bir hayat iyi uykudan geçmektedir. Bu yönde de dünya genelinde yeni çalışmalar ve araştırmalar yapılmakta ve uyku hammaddeleri arasına sürekli yeni ürünler (Lateks, at yelesi, Hindistan cevizi lifi, deniz yosunları, visco, geliştirilmiş sünger, vb.) dahil olmaktadır.

Bunlar içerisinden özellikle Lateks yataklar gitgide popüler hale gelmeye başlamıştır. Bunun en önemli nedenlerinden biri de doğal ve esnek yapıda bir malzeme olmasıdır. Örneğin yatak almaya karar verdiniz ve internette araştırma yapıyorsunuz. veya mağazaları geziyorsunuz. Karşılaşacağınız ilk durum şu olacaktır; Her markanın satış temsilcisi iyi ve kuvvetli olduğu ürünü ön plana çıkarırken diğer ürünleri tavsiye etmeyecektir. Mesela yaylı yatak üreticisi visco yatakları kötüleyebilir, visco yatak üreticisi yaylı yatakları kötüleyebilir veya önermez. Ama kimsenin pek bir şey söyleyemediği günümüzün en iyi ortopedik yatak ürünleri Lateks yataklardır. Bu ürünlerinde tek dezavantajı ithal olmasından kaynaklı biraz daha pahalı fiyatlardan satışa sunulmasıdır.

WellMatt Yatak olarak Lateks fiyatlarını mümkün olduğunca minimumda tutmaya çalışıyoruz. Kendi ürünlerimizi de aracısız şekilde ithal ettiğimiz ve doğrudan son tüketiciye yine aracısız online mağazamızdan sattığımız için de piyasa fiyatlarına göre 2-3 kat daha ucuz fiyatlar sunabiliyoruz. Maalesef bu durumdan hoşnut olmayan bazı firmalar her ne kadar satılan ürünlerimizi kötülese de sertifikalar bölümümüzde ürünlerimizin belgelerini açık bir şekilde sergilemekte hiçbir sakınca görmüyoruz.   http://www.wellmatt.com/Sayfalar/sertifikalar-187

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Genel, Lateks Yatak
Önceki Yazı
Ortopedik Hasta Yatakları Nasıl Olmalı
Sonraki Yazı
Visco Yatak Kimler İçin Önerilmez!

0 Yorum

Yorum Yaz