15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Ortopedik Yataklar
Sonraki Yazı
Yatak Toplamanın Zararları

Neden Mağazamız Yok?

Mağazamız yok çünkü;

Metrekarelerce alanda ürünlerimizi sergilemek için harcayacağımız parayı, size indirim yapmak için kullanıyoruz, onlarca çalışan ve şube masrafı yerine size indirimli ürünlerin yanı sıra hediye kampanyaları yapıyor, ürünlerinizin yanında uykunuza yardımcı olacak yastık gibi ürünler hediye ediyoruz.

Her ilde bir bayi ya da mağaza açmanın zor olduğunu ürünleri her yerde bulunduramayınca, müşterilerimizin katalogdan ürün seçeceğini biliyoruz. Bunun yerine mağazaya gidip katalogdan bakacağınıza, evinizden, ofisinizden hatta dışardayken telefonunuzdan yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yatak alabilme imkanı sunuyoruz.

Pek çok mağazanın ve markanın yapamadığını yapıyor, üretici olmanın verdiği güven ve tecrübe ile, dilediğiniz yatağı dilediğiniz özel ölçüde yapabiliyor ve sizi ölçülerle sınırlamıyoruz.

Seçtiğiniz yatak için, bir tık dışında herhangi bir efor sarf etmiyorsunuz çünkü, kapınızın önüne kadar ücretsiz gönderimini sağlıyoruz.

Mağazamız yok, yani aslında bulunduğunuz şehirde gidip girebileceğiniz camdan bir kutu yok, ama bilgisayar, telefon ya da tabletin olduğu her yer de mağazamız var!

Burası Wellmatt Yatak Fabrikası, yaptığımız en iyi işi yapıyor, sağlıklı uyku sunmak için yatak üretiyoruz. Hoş geldiniz, Siz yatağınızı nasıl alırsınız?

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Önceki Yazı
Ortopedik Yataklar
Sonraki Yazı
Yatak Toplamanın Zararları

0 Yorum

Yorum Yaz