15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Katlanır Yatak Hayat Kurtarır

Günümüzde her evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olan katlanır yataklar, kullanım kolaylığı ve işlevselliği bakımından hayat kurtarır haldedir.
Modüler yapısı ve özel dış kılıfıyla puf minder havası da oluşturabileceğiniz katlanır yataklar, evinizin her alanında, salonda, mutfakta, yatak odasında kolaylıkla yer bulabilecektir.
WellMatt Katlanır Yatakların en önemli özelliği diğer firmaların aksine dışında kullanılan örme ve pamuklu yatak kumaşı ve içerisinde kullanılan yüksek yoğunluk ve konfor esnekliğine sahip sünger ve viscolardır. Yapılan en önemli hata; düşük dansitede ömrü kısa olan taş gibi suni kılıflı katlanır yatak almaktır. Bu katlanır yataklarda arkadışınızı veya misafirinizi yatırmak gerçekten sizin için mahçubiyet doğurur bir durum oluşturabilir. Bu yüzden de visco katlanır yatak ve normal katlanır yatak olmak üzere 2 model üretimine başladık. Normal yataklarımızda sağladığımız kaliteyi aynı şekilde bu ürünlere de entegre ederek konforunuzu her zaman olduğu ilk önem sıramıza koyduk.
Ayrıca tüm katlanır yataklarımızda fermuarlı bir kılıfımız bulunur. Bu sayede katlanır yatağımızı dış etkenlerden koruyarak günlük hayatta katlanır yatak minder veya puf olarak kolaylıkla kullanılabilmesine olanak sağlarız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Katlanır Yatak
Önceki Yazı
Bebek Setleri Kış Kampanyası
Sonraki Yazı
Uyku Bozukluklarının Çocuklar Üzerindeki Etkisi

0 Yorum

Yorum Yaz