15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true
Önceki Yazı
Çocukların Gelişiminde Televizyonun Etkileri
Sonraki Yazı
Ortopedik Yatak Nedir ?

Bebek Yatağı Nasıl Olmalı?

Anlatılan ve bilinen tüm gerçeklerin aksine bebek yatağı ne sert olmalıdır ne de yumuşak. Bebeğinizin yatakta uzandığı süreçte içine gömülecek kadar yumuşak yapıdaolması kemik gelişimi açısından uygun değildir. Ya da üstüne yattığında narin kemik yapısı için çok sert bir ortam oluşturan sert yataklar bebeğiniz için uygun değildir.
Uzmanlara göre orta sert konfora sahip yataklar bebeğiniz için en iyi yataktır. Hatta bununla birlikte yatağınızın içerisinde doğal malzemeler kullanılıyorsa ve bu sayede bebeğinizin nefes alan bir uyku ortamı varsa ona sunabileceğiniz en iyi yatağı almışsınız demektir.
WellMatt Bebek Yatakları koleksiyonumuzda tüm bu kriterlere dikkat ederek bebekler için en uygun yatakları özenle hazırlamaya çalışıyoruz. Uzun süreli Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan bebek yatağı koleksiyonumuzda lateks bebek yatakları, coco bebek yatakları, doğal bebek yatakları, bambu bebek yatakları ve benzeri ürünlerden oluşan en ideal bebek yatağınızı en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Önceki Yazı
Çocukların Gelişiminde Televizyonun Etkileri
Sonraki Yazı
Ortopedik Yatak Nedir ?

0 Yorum

Yorum Yaz