15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Yaz Sıcağı için Mevsimlik Yatak

Güneşin sıcak yüzünü göstermesiyle yatak odaları da kasvetli kış havası modundan kurtuluyor. Yatak odalarınızı canlandırmak ve yaz havasına sokmak için 2014’ün moda renklerini araştırabilir ve aralarından en sevdiğiniz canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, yatak odanızın duvar boyasını değiştirebilir gül bahçelerini andıran pembenin ve ya mor renginin tonlarına boyatabilirsiniz.

Yatağınızın nevresimlerini de daha açık renklerle değiştirerek canlı ve taze bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Yatak odanızda serin bir deniz havası yaratmak için ise mavi ve ya turkuaz renklerini kullanabilirsiniz. Yatak odası alanındaki bu değişim size deniz kıyısında bir yerde tatildeymişsiniz havasını verecek içinizi huzurla dolduracak.

Yatak odanızda küçük detaylarla da çok büyük değişimler yapabilirsiniz. Mesela yatağınızın başucundaki duvarı renkli duvar süsleri ile süsleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra duvar süsleri ile aynı renkte halılar alarak hoş kombinler yapabilirsiniz.

Ve tabi ki yatağınız!! Asıl konforunuz ve tatlı uykunuz onda saklı. Size en uygun yatağı seçebileceğiniz ortopedik yatakları ile Wellmatt Yatak fabrikası, mevsimlik kullanabileceğiniz çift taraflı, ortopedik ViscoLat serisi yatakları ile, bir yanında yazın sıcak günleri için ferahlatıcı doğal lateks katmanı, diğer tarafında vücudunuzun en yakın dostu Visco katmanı ile mevsime göre uykunuzu düzenliyor.

Yaz aylarında daha konforlu uykular için Viscolat gerçekten biçilmiş kaftan.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Önceki Yazı
İşte Evinize Baharı Ağırlamak İçin Bir kaç Fikir
Sonraki Yazı
Organik Yataklar Hayatımızda

0 Yorum

Yorum Yaz