15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Yatak Odası Dekorasyonlarında Duvar Kağıdı

Bir yatak odasını dekore ederken duvar kağıdı kullanmak, odaya çok farklı ve güzel bir hava katabilir. Yatak odasında mobilyalar ile uyumlu veya bazen de mobilyaların renk tonları ile kontrast oluşturacak tasarımlara sahip duvar kağıtları, odanın daha ferah ve daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir.

Duvar kâğıdı seçimi tüketiciler için zor ve kafa karıştırıcı bir süreç haline gelebiliyor. Çok sayıda katalogtan ve yüzlerce ürün arasından seçim yapmak kolay değil. Tüketiciler genellikle evlerinin bir mimar veya iç mimar tarafından ziyaret edilmesini ve seçim konusunda tavsiyeler vermesini istiyor.

Duvar kâğıtlarının odanızda nasıl görüneceği hakkında bir fikir vermesi için bazı firmalar kendi yazılımlarını dahi sunuyorlar, böylece seçtiğiniz duvar kağıdının odanıza nasıl bir görünüm kazandıracağı ile ilgili bir ön fikir edinebiliyorsunuz. Fakat aslında odanıza yakışacak bir duvar kağıdını bulmak için hayal gücünüzü kullanabilir ve kendi zevklerinize güvenebilirsiniz.

Duvar kâğıtlarını Avrupa’da genellikle tüketiciler evlerindeki duvarlara kendi kendilerine uyguluyorlar. Türkiye’de durum farklı, müşteriler uygulamayı genellikle ustaların yapmasını istiyor. Bir duvarı kâğıt ile kaplamak hassaslık ve titizlik gerektiren bir iş. Duvar yüzeyinin iyi hazırlanması, kaliteli ve markalı bir yapıştırıcı kullanılması, kâğıttaki desen tekrarlarına dikkat edilmesi ve böylece uygulamanın son halinde desen bütünlüğün sağlanması gerekiyor.

Paylaş:
Kategori:Genel
Önceki Yazı
Uykusuzluk Sağlığımızı ve Zekamızı Nasıl Etkiler ?
Sonraki Yazı
Sağlıklı Uyku İçin Yatak Seçimi

0 Yorum

Yorum Yaz