15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Yat ve Tekne Yatakları

Her Yatın Bir Ruhu Olduğuna İnananlar İçin Özel Tasarım Wellmatt Yatakları

Denize aşık olanlar, dalgaların ve o masmavi suyun üstünde kalmayı sevenler için tekneler, gemiler, yatlar bir tutkudur.

Meraklıları bilir, her yatın farklı bir ruhu ve enerjisi vardır. Adından tasarımına, marinada duruşundan dekorasyon ve aksesuarlarına kadar her bir yat benzersizdir ve çoğunlukla sahibinin kişiliğini yansıtır. İşte tüm bu sebeplerden dolayı her yatın ışıltısı kendine özgüdür ve bir başka süzülür masmavi sularda.

Wellmatt, bu incelikle tam 10 yıldır tekne ve yat sahiplerine özel tasarım yataklar üretiyor. Mekan, ölçü ve malzeme sınırlaması olmaksızın, her yatın ruhuna uygun ve büyük oranda el işçiliğiyle şekillenen sanatsal güzellikte yataklar. Visko, lateks, organik yataklarda (coco, at kılı) yaylı, yaysız, uyku alışkanlıklarınıza ve konforunuza göre şık ve sağlıklı yataklarınız istediğiniz ölçülerde hazırlanır. Uyku, ruhunuz ve bedeniniz için en az deniz ve sahiller kadar dinlendirici ve tazeleyicidir. Denizin üstünde de mükemmel bir yatakta uyumanın olağanüstü keyfini yaşamanız için buradayız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Genel, Lateks Yatak
Önceki Yazı
Yataklarda Hava Dolaşımının Önemi
Sonraki Yazı
Bebekler İçin Yastık Kullanımı

0 Yorum

Yorum Yaz