15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Visco Yataklar Neden Medikal ?

Vücuttaki kan dolaşımının en ideal hali, ayakta dik duruş halidir .Bu pozisyon visco yatakta uyurken ya da uzanırken de aynen sağlanır. Visco yataklarda kan dolaşımınız en ideal seviyede olur ve siz kesintisiz uyku kalitesi yaşarsınız. Yatağın bel boşluğunu doldurarak omurgayı desteklemesi de oluşabilecek bel ve boyun rahatsızlıklarının da önüne geçilmesini sağlar.

Visco yataklar yatağa yattıktan sonra yaklaşık 3 dk içerisinde vücut ısınız, ağırlığınız ve yatağın bulunduğu ortamın sıcaklığı ile doğru orantılı olarak hareket ederler. Bu hareket bel boşluğunuzun tamamen dolması ve vücudunuzun birkaç cm yatağa gömülmesiyle birlikte sonlanır. Visco yataklarda hangi pozisyonda yatarsanız yatın omurganızın doğal eğrisi (S hali) korunacaktır. İşte bu ana sebepler visco yatakların medikal olmasınız ve vücut sağlığınızı uyurken de koruyabilmenizi sağlar.

Rahat ve sağlıklı bir uyku için, Visco yatak konforunu keşfedin. Size en uygun Visco yatağı ve uygun yoğunluğu seçmek için Uyku uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Paylaş:
Kategori:Genel
Önceki Yazı
Gebelikte Rahat Uyku İçin Tavsiyeler
Sonraki Yazı
2-4 Yaş Arası Bebeklerde Uyku Düzeni

0 Yorum

Yorum Yaz