15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Tamamen Doğal Ve Organik AT KILI Yatak

Mükemmel Uykuyu Arayanlar için.

At yelesi, doğada bulunan en elastik ve esnek dolgu malzemelerinden biridir. Bu yataklar vücudunuzu ideal sıcaklıkta tutar. Hatta bu yataklar için en güzel isim Doğal Klimadır, çünkü Mükemmel havalandırma özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan hava kanalları sayesinde doğal klima ortamı sağlayan At Kılı yataklarda hem sıcak hem de soğuk ortamlarda rahat etmeniz tasarlanmıştır. Esnek yapısı ve kullanılan diğer organik tamamlayıcı dolgu malzemeleri sayesinde %100 ortopedik uyku konforu arayanlar için mükemmel bir birleşimdir.

Organik yataklar tamamen el yapımıdır ve hiçbir kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Yatağa yattığınız an, vücut basıncınız yatağa dağılır ve bel boşluğunuzu en iyi şekilde doldurarak size dünyanın en konforlu uykularını sunar. At Kılı elde etme süreci hayvana hiçbir zarar vermeden gerçekleşen bir işlemdir.

Yoğun tempoyla çalışan sporculardan, iş insanlarının ve fiziksel ağrılar yaşayanların da tercih ettiği yataklar arasında olan at kılı yatak kullanan ünlü işadamı Ali Ağaoğlu “Ne demişler aslan yatağından belli olur. Yaşam kalitemi artıran her şeye yatırım yaparım” demiştir. Wellmat Yatak Fabrikası, Organik Yataklarda Türkiye’nin en iddalı firmalarındandır.

Paylaş:
Kategori:Genel
Önceki Yazı
Çocuklar Neden Merak Eder?
Sonraki Yazı
Egzotik Bir Uyku İçin Organik Hindia Coco Yataklar

0 Yorum

Yorum Yaz