15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

Egzotik Bir Uyku İçin Organik Hindia Coco Yataklar

Wellmatt yatak fabrikasının özel koleksiyon serisi Hindia coco organik yatak, sizi hiç yaşamadığınız egzotik bir uyku deneyimi için hindistan cevizi kabuğunun gizemli ruhunu keşfetmeye davet ediyor.

Ortam sıcaklığından etkilenmeyen ve ortopedik olarak omurgayı destekleyen bu serimizde tropik bir uyku konforu sizi bekliyor. Yataklarda kullanılan patentli özel kumaşlarımızla yatak konforu ve uyku keyfiniz en üst düzeye çıkarılmıştır. Kendinden kapitoneli dolgun yapısı ve 400gr/m2’lik %100 pamuklu örme dokusuyla yataklarımızın üzerinde ekstra bir yumuşaklık verilmiştir. Siz de yataklarımızı daha yakından deneyebilir ve yumuşak dokusunu gece boyunca hissedebilirsiniz.

Hindistan cevizi kabuğu liflerinden oluşan katmanı, uykunuza doğal yaşamın güzelliğini ve güvenini katıyor. Hindistan cevizi lifleri akar barındırmayan özel yapısı ile sağlıklı bir uyku ortamı sunarken, doğal dolgu malzemesi yumuşaklık sağlıyor. Bu özelliklerine ek olarak organik pamuk kumaşıyla ekstra hijyen sağlayan Hindia Coco organik yatakları, çocuklar ve bebekler için de ideal bir seçenek oluşturuyor. Isı tutma ve nemi dışarı atma özelliklerine sahip Hindistan Cevizi Lifleri sayesinde ideal bir hava sirkülâsyonu sağlanır. Böylece vücut ısınız her daim dengede kalarak doğal ve ortopedik bir uyku ortamı oluşur. Coco, Hindistan cevizinin sert kabuğunun dışında bulunan liflerin deniz suyu ile ayrıştırılması ile elde edilir ve hiçbir kimyasal işleme tabi olmadan doğal olarak kullanılır.

Paylaş:
Kategori:Organik Yatak
Önceki Yazı
Tamamen Doğal Ve Organik AT KILI Yatak
Sonraki Yazı
Uyku Ve Siz

0 Yorum

Yorum Yaz