15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://wellmatt.com/blog 300 true

At Kılı Yatakların Özellikleri Nelerdir ?

Son yıllarda oldukça gözde bir ürün olan ama aslında İsveç’de yüzyılı aşkın süredir kullanılan, at kılı  (at yelesi) yatağınız için muhteşem bir dolgu malzemesi.

At yelesi, doğada bulunan en elastik ve esnek dolgu malzemelerinden biridir. İçerisindeki hava kanalları sayesinde doğal klima ortamı sağlayan At Kılı yataklar ile, hem sıcak hem de soğuk ortamlarda rahat etmeniz sağlanır. Bu yataklar vücudunuzu ideal sıcaklıkta tutar. Hatta bu yataklar için en güzel isim Doğal klima dır, çünkü Mükemmel havalandırma özelliğine sahiptir. Yatağa yattığınız an, vücut basıncınız yatağa dağılır ve bel boşluğunuzu en iyi şekilde doldurarak size dünyanın en konforlu uykularını sunar.

 Neden Tercih etmelisiniz ?

 Doğal At Kılı, en iyi ve en yüksek kalitedeki yatak dolgu malzemesidir. Bu malzemeyi çok özel kılan şey, üzerine ne kadar yük binerse binsin, at kılı liflerinin arası sürekli boş kalacağından havalandırma özelliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Doğal At Kılı, kılıfın hemen altında kullanılması halinde maksimum performans ve konfor sağlar.

Ve Bir Not: At Kılı elde etme süreci hayvana hiçbir zarar vermeden gerçekleşen bir işlemdir.

Tamamen doğal, el işçiliği ile hazırlanan ve mükemmel uykunun diğer adı olan At kılı yatakları mutlaka kendinize ve uykunuza hediye edin.

Wellmatt Yatak Fabrikası’nın usta ellerde ürettirdiği Atigo Serisi yatağını mutlaka inceleyin….

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş:
Kategori:Organik Yatak
Önceki Yazı
Uyurken Nasıl yatmalıyız ?
Sonraki Yazı
Geçmişten Geleceğe Yün Yastık

0 Yorum

Yorum Yaz