Organik Bir Uykuya Ne Dersiniz?

 

 

 Organik sektörü giderek büyüyor. Giyimden beslenmeye, kozmetikten bakım ürünlerine kadar organik ürün alternatifleri görebiliyoruz. Doğal malzemelerle üretilen mobilya seçenekleri ise gün geçtikçe daha fazla ilgi topluyor. Peki organik yatak desem? Evet! Artık organik yataklar da üretiliyor. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı uyku çekmenin önemini hepimiz biliyoruz. Organik yataklar da insan bedenine ve cildine zarar vermeyecek bir şekilde tamamen doğal ana malzemeler ve el işçiliği ile hazırlanıyor. Üretimde %100 doğal malzemeler kullanılıyor ve kimyasal yapıştırıcılar asla kullanılmıyor. Organik yatakların üretiminde At kılı (at yelesi), Hindistan Cevizi ve Bitki özü gibi %100 doğal malzemeler dahi tercih edilebiliyor.

 

 Günde ortalama 7-8 saat uyuyoruz. Vücudumuzun dinlendiği, hücrelerimizin yenilendiği aşama olan uyku vaktimizi en verimli şekilde geçirmemiz gerekiyor. Bu nedenle sağlıklı ve konforlu yatakları tercih etmemiz mühim. Organik doğal yataklar da bu amaca hizmet ediyor.

 

 Sizler için Organik yataklar üreten WellMatt Yatak Firmasının temsilcisi Gülin Okay ile sağlıklı ve organik yataklarının üzerine önemli bir söyleşi yaptık.

 

 

 

İŞTE RÖPORTAJ:

 

 "YATAKLARIN ÜRETİMİNDE AT KILI, HİNDİSTAN CEVİZİ, BİTKİ ÖZLÜ %100 DOĞAL MALZEMELER KULLANILIYOR"

 

 WellMatt organik yatak 1 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar...

 

Gülin Hanım merhaba, organik yatak fikri nasıl doğdu, üretime nasıl başladınız?

 

 Doğal yatak üretimini seçmemizin ana nedeni uzun yıllardır akıllı sünger dediğimiz nano teknolojisi olarak da bilinen visco yatak ve yastık üretimi yapıyorduk. Son dönemde doğal malzemelerin öne çıkması ve farklı teknolojilerle kullanılabilir hale gelmesi sayesinde, piyasada bulunan diğer yataklardan farklı olarak herhangi bir katkı maddesi bulunmayan ve kendine ait özellikler sayesinde kişilere özel uyku konforu sağlayan organik yataklar üretmeye karar verdik. Yataklarımızın içeriğinde; At kılı (at yelesi), Hindistan Cevizi ve Bitki özlü %100 doğal malzemeler kullanılmaktadır.

 

 At kılının uykuya özel bir faydası var mı?

 

 At kılı, bağışıklık sistemine yardımcı olduğu gibi, hava sirkülasyonunu mükemmel şekilde sağlar, özellikle çok terleyen ve romatizmalı kişiler için ideal bir yataktır. ..Bu yataklar için doğal klima etkisi yaratıyor diyebiliriz. At kılının kendine özel enerjisi ile anti-stres özelliği de vardır.

 

 Peki Hindistan cevizi nelere kadir?

 

 Hindistan cevizi, besin olarak en lezzetli meyvelerden bir tanesidir, uykumuz için de çok önemli. Özellikle kabuğunda bulunan liflerin birçok hastalığa iyi geldiği ve yorgunluğu azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu yataklarımız da, doğal yapısı gereği, çocuklar ve orta yaş üstü kişiler için tercih edilebilecek, nemli ortamlara dayanıklı bir üründür.

 

 Wellmatt organik yatak 2 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar... Wellmatt organik yatak 3 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar...

 

 Bir de Botanik  yataklarınız var?

 

Botanik serimiz ise, doğadan gelen bütün mucizelerin birleştiği bitkisel bir yataktır. Bu seride TENCEL tozu ile üretilen, hammaddesi ağaç olan Cellpur sünger kullanılır. Tamamen ferah ve kuru bir uyku iklimi sağladığı gibi anti bakteriel ve anti alerjik bir üründür. Esnektir, nefes alabilir ve hava geçirgendir. Botanik yataklar çift taraflı da kullanabilir.

 

WellMatt organik yatak 4 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar...

 

Organik serilerinizin organik olduğuna dair sertifikanız var mı?

 

WellMatt olarak markamıza ait değil Organik sertifikası, organik Sertifikası olan yurt dışı firmalarımızdan ham medde temini yapıyoruz. Kumaş ya da ham madde üretim bizde olmadığı için kendi üzerimize bir sertifika alamıyoruz. Ama sitemizde ve ürün üzerinde temrin edilen ürünün sertifikalı olduğunu belirtiyoruz.

 

 Kaç tane organik seri yatağınız var?

 

 Atigo, Hindia, Botania olmak üzere 3 serimiz var. Bunun dışında WellMatt Kids özel serisi CocoBaby yatağımız mevcut.

 

Nasıl üretiliyor, kullandığınız malzemeleri organik şekilde nasıl ve nereden temin ediyorsunuz?

 

WellMatt organik yatak 5 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar...

 

 Ürünlerimiz %100 El işçiliği ile üretiliyor ve üretim esnasında herhangi bir kimyasal madde yapıştırıcı dahi kullanılmıyor. Ürünlerimiz içerisinde, At yelesi kılı, doğal şifalı bitkiler, Hindistan cevizi kabuğu lifi, organik yün, organik keçe ve pamuk kullanıyoruz. Bu ürünler içerisinde ham madde olarak kullandığımız at yelesi kılı, hindistan cevizini yurt dışında Hollanda'dan organik sertifikası olan özel bir üretim tesisinden temin ediyoruz.

 

 "BEBEKLER İÇİN OLAN ORGANİK YATAKLARIMIZ EN HUZURLU UYKUYU ARMAĞAN EDİYOR ONLARA"

 

 Organik bebek yatağınızı ayrıntılı anlatabilir misiniz? Bebek yatak üretiminde nelere dikkat ettiniz?

 

Bebek yatağımızı hayal ederken, her şeyden önce çok sağlıklı, konforlu olmasını ve güzel görünmesi gerektiğini düşündük. Bütün ar-ge çalışmalarımız bize aynı yolu gösterdi. Dünya üzerinde bebek sağlığı ve gelişimini destekleyen en özel madde Coco Hindistan Cevizi Kavuğu lifleri. İyileştirici etkisi dışında, sert yapısı sayesinde bebeklerin ve çocukların vücut gelişimine katkıda bulunurken, en huzurlu uykuyu hediye ediyor onlara. Bütün ürünlerimize gösterdiğimiz hassaiyet gibi el işçiliği ile herhangi bir kimyasal ya da zararlı madde kullanmadan titizlikle hazırlandı yataklarımız. Ürünlerimizin kullanım oranını uzmanlarımız ile beraber hazırladık ve satışa sunduk. Bizim için her ürün çok özeldir, bu sebeple hepsine özen gösteririz.

 

WellMatt organik yatak 6 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar... WellMatt organik yatak 1 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar...

 

 Talepler ne şekilde, daha çok kimler satın alıyor?

 

 Online satış kanalımızın son derece kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında organik ve sağlıklı yatağın uygun fiyata da satılabileceğini gören pek çok firma, mobilyacı ve yatırımcı ile devam eden görüşmeler sonucu Türkiye genelinde bayiler ve şubeler açacağız. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünümüzü, uykusuna düşkün, sağlık için uykunun ne kadar önemli olduğunu fark eden ve uyku kalitesini aynı zamanda da yaşam kalitesini arttırmak isteyen çok geniş bir müşteri profilimiz var. Ama pek çok sektörde olduğu gibi kadınlar çoğunlukta.

 

 Organik yatak demek pahalı, ulaşılması güç yatak da demek midir aynı zamanda?

 

 Biz tam olarak bu algıyı ya da düşünceyi kırmak için kurulmuş bir firmayız aslında. Organik ürünler, herhangi bir kimyasal ya da ilaç kullanılmadan yetişen ham maddeden elde edildiği için onlara sabır ve titizlikle yapılan üretim de diyebiliriz. Ama bunun dışında pahalıdır demek, ulaşılamaz demek bizim kabul etmediğimiz sözcükler. Organik ürünler sağlıklıdır ve herkes ulaşabilir.

 

 "SAĞLIK VE GERÇEKTEN UYUMAK İÇİN KESİNLİKLE ORGANİK YATAK"

 

 Neden organik yatak sizce?

 

 Gün içerisinde o kadar büyük tempolarda çalışıyoruz ki, hayatımızın büyük bir kısmı da uykuda yani uykumuzun en yakın arkadaşı yataklarda geçiyor. Bu yüzden bedenimizi dinlendiren bizi ertesi güne hazırlayan yataklarımızın vücudumuza uygun olması ve sağlığa zararlı ürünler içermemesi çok önemli. Organik yataklar doğadan temin edilen hammaddelerin el emeği ile işlenmesi ve birleştirilmesiyle yapılır, doğal yapıları vücut basıncını desteklerken, huzurlu ve dinlendirici bir uyku sağlar. Sağlık ve gerçekten uyumak için kesinlikle organik yatak.

 

WellMatt organik yatak 1 Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar...

 

 Organik yatak serilerinizin kullanım ömrü nedir?

 

 Minimum 10-15 yıl garanti verdiğimiz yataklarımızı, çok daha uzun yıllar kullanılabilir. Tamamen doğal maddelerden oluştuğu ve içerisinde paket yay sistemi kullanıldığı için, zaman içerisinde diğer yaylı yataklarda meydana gelen deformasyonlar gerçekleşmez. Yatağın bütünlüğü aynı kalır çökme ya da yaylarının atması gibi bir durum söz konusu değildir. Bunlarla beraber, organik yatakları ters yüz etmenize gerek kalmaz. Çünkü hava alabilen, antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Yazın ve kışın vücut sıcaklığınıza uyum sağlar.

 

 "YATAKLARIMIZ UYKU KADAR DOĞAL"

 

 Son zamanlarda ametistli yatak, enerji veren yatak, sleepwell yatak gibi kavramların ve üretimlerin arttığını görüyoruz, sizin sloganınız nedir, yani yataklarınızın artı değeri nedir, neden tercih edilmeli?

 

Wellmatt yatak olarak sloganımız; ''Organik ve sağlıklı uyku dünyası sizi bekliyor''. 2.sloganımız da''wellmatt Yatak, Yatak Gurmesi''. Profesyonel ekibimizle ürünün her aşamasında bulunuyor ve ürünü geliştirmek için hemen hemen her gün beyin fırtınası yapıyoruz. Ürünlerimiz daha butik ve kullanılan kılıflar özel dizayn edilen tasarım kılıflar. Son dönemde yatak firmaları, uyku sektörünün hızlı yükselişini fark etti. İnsanlar bu konuda bilinçlendi ve hem sağlıklı hem de konforlu bir uyku için yatağına özen göstermeye başladı. Bütün bu etkenler, kişilerin bilinçlenmesi, uykunun öneminin fark edilmesi için bir pazar oluşturdu. Bütün firmalar kendi teknolojilerini kullanarak ürün kartelasını bir şekilde geliştiriyor ve çeşitli pazarlama politikaları ile ürünü cazip hale getiriyorlar. Bizim ürünlerimizin en önemli özelliği ve artı değeri tamamen sağlıklı ve doğal olması. Biz uykunun en saf halini düşünerek yataklarımızı dizayn ettik. Yani en az uyku kadar doğal! Desen ve renklerimiz yatak tasarımlarımız farklı bir konsepte sahip bu yüzden bizi tercih edebilirler. Çok beğendimiz bir söz vardır; '' Öyle kolay bir sanat değildir uyumak. Onun uğruna bütün gün uyanık durmak gerekir. {Nietzsche}

 

 Wellmatt yatak nerelerde satılıyor?

 

 wellmatt yatakları, Wllmatt online satış sitesi www.wellmatt.com üzerinden satın alabilir,www.wellmatt.com adresinden inceleyebilirsiniz. Ankara içerisinde Siteler de 2 adet mağazası olan Wellmatt Collection olarak, ürünlerimize gösterdiğimiz özeni gösterebilecek, uzmanlaştırdığımız satış ekipleri eşliğinde çok yakında Türkiye genelinde Bayi ve şubelerini görebileceksiniz.

 

 Gülün Hanım bu sağlıklı sohbet için teşekkür ediyorum. Başarı sizinle olsun.

 

 Röportaj: Hülya ÇayoğluKurtkal


WellMatt Yatak Fabrikası

 

444 3064 

1

Tüm Kartlara 9 Taksit

2

Satın Alacağım Ürünün Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

3

www.Wellmatt.com Üzerinden Taksitli Alışveriş Yapabilir miyim?

4

www.Wellmatt.com.com Üzerinden Alışveriş Yapmak Güvenli midir?

5

Yurt Dışına Teslimat Yapılabiliyor mu?

6

Üretici mi Yoksa Aracı Firma mısınız?

7

Size Nasıl Ulaşabilirim?

8

Visco Yatak Fiyatları Neden Farklıdır ?

9

Organik Yatakların Özellikleri

10

Visco Yatak Ve Lateks Yatak Arasındaki Farklar Neler?

11

Lateks Nedir? Lateks Yataklar Nasıl Yapılır ?

12

Visco Yatak Terletir mi?

13

Yatak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

14

Yay yatak mı? Visco mu?

15 

Visco Nedir? Visco Yatak Nasıl Seçilir ?

16

Bebeklere Uyku Alışkanlığı Kazandırmak İçin

17

Bebekler İçin En Uygun Yatak Hangisi ?

18 

Kaliteli Bir Uyku Nasıl Olur?

19

Benim İçin En Doğru Yastık

20 

Uykumda Sürekli Uyanıyorum

21

Horlamanın Nedenleri

22 

Uyurken Nasıl Yatmalıyız?

23 

At Kılı Yatakların Özellikleri Nelerdir?

24 

Geçmişten Geleceğe Yün Yastık

25 

COCO Hindistan Cevizi kabuğu Lifi Nedir?

26

Patchwork Halılar

27 

Sizin Renginiz Hangisi?

28 

Rüyalar Gerçek Olur mu?

29 

Feng Shui Yatak Odaları

30 

Uyumadan Önce Bunları Yemeyin!

31

Chester Koltuk Aşkına...

32 

Vıntage Tarzı Dekorasyon

33

Visco Park Yatak

34 

Bebekler Mışıl Mışıl Uyusun! 

35 

Ortopedik Yatak Nedir?

36 

Standart Yaylı Yataklar Neden Rahat Değil ?

37 

Visco Yatak Nedir ?

38 

Ortopedik Yatak Nasıl Anlaşılır ?

39

Visco Yatak Fiyatları Neden Farklıdır?
40 

Doğru Yatak Seçimi Vücut Ağrılarını Önler

41

Depresyondan kurtulmanın Yolu İyi Bir Uyku

42 

İyi Uyu Mutlu Ol

43 

RÖPORTAJ: Sağlıklı Bir Uyku İçin Organik Yataklar

44 

Yün Yataklar

45 

Gece Terlemesi Ve Nedenleri

46 

OMEGA 3 İle Rahat Bir Uyku

47 

Uyumaya Engel Olan Faktörler

48 

Bebekler Gibi Uyumak İçin Tavsiyeler

49 

Bebek Odası Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

50 

Çok Mesajlaşmak Uyku Düzenini Etkiler

51 

Yaylı Yataklar Ve Paket Yaylı Yataklar Arasındaki Farklar

52 

Okul Başarısı Ve Uyku

53 

Uyku Problemleri Öğrencileri Nasıl Etkiliyor

54 

Yataklarda Hava Dolaşımının Önemi

55 

Yat ve Tekne Yatakları

56 

Bebekler İçin Yastık Kullanımı

57 

Uyku Apnesi Ne demek?

58 

Ergenlik Dönemi ve Uyku

59 

Yatağın Sağlığa Ve Uykuya Etkisi

60 

Mükemmel Uyku Nasıl Sağlanır ?

61

Kadın ve Erkek Nasıl Uyur?

62 

Rüya ve Uyku İlişkisi

63 

Horlama ve Uyku Düzensizliği

64 

Uykunun Erkenden Bitmesinin Sebepleri 

65 

Ortopedik Yatak Fiyatları Neden Farklı

66

Kiloya Göre Ortopedik Yatak

67 

En İyi Ortopedik Yatak 

68 

Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 

69 

Visco Yatak Pedi 

70 

Gelişim Çağındaki Çocuklarda Ortopedik Yatak Seçimi 

71 

Visco Yatak Tavsiyeleri 

72 

Çocuklarda Uyku Saati 

73 

Yatak Kullanım Süreleri Nasıl Olmalı 

74 

Uykunun Mucizeleri 

75 

Annelerin ve Babaların Yapabileceği 6 Önemli Uyku Hatası 

76 

Uyurken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

77 

Online Satış

78 

Online Ticarette En Çok Satılan Ürünler

79 

Online Ticarette Müşteri Memnuniyeti

80 

Türkiyede ve Dünyada Online Ticaretin Önemi

81 

Doğru Uyumak

82 

Yatan Hastalar İçin Visco Ortopedik Yatak

83 

Zihin ve Beden Enerjisini Yükseltmenin Yolları

84 

Uyku En İyi Meditasyondur - Dalal - Dalal Lama

85 

Bebeklerde Lateks Yatak

86 

Yaşlılıkta Doğru Yatak Seçimi

87 

Kronik Bel Ağrısı İçin Yatak

88 

İyi Uyku'nun Vücuda Faydaları

89 

Uyku'nun Kişisel Etkileri

90 

Uyku Sorunlarına Neden Olan Olumsuz Düşünceler

91 

Bebekler İçin Uyku Eğitimi

92 

Genç Odaları için Visco Yatak

93 

Hamileler İçin En Doğru Uyku Pozisyonu Ve Yatak Seçimi

94 

Güvenli Uyku Ani Bebek Ölümlerine Engel Olur!

95 

Uykunun Bilinmeyen Yönleri

96 

Yatak Odası Nasıl Dizayn Edilir ?

97 

Yastık Seçimi Nasıl Yapılır?

98 

Bahar Yorgunluğu Nasıl Geçer

99 

Yatak Pedi Ne İşe Yarar

100 

İşte Evinize Baharı Ağırlamak İçin Bir kaç Fikir

101 

Yaz Sıcağı İçin Mevsimlik Yatak

102 

Organik Yataklar Hayatımızda

103 

Bebekler İçin Organik Yatak

104 

WellMatt Visco Ortopedik Yatak - Chrome Serisi

105 

Wellmatt Ortopedik Visco Yatak- Bronze Serisi

106 

Wellmatt Ortopedik Visco Yatak- Silver Serisi

107 

Wellmatt Ortopedik Visco Yatak- Gold Serisi

108

Wellmatt Ortopedik Visco Yatak- Diamond Serisi

109

Yatak Odasına Bitki Koyulur mu? 

110 

Yatak Omurga Sağlığınızı Nasıl Etkiler ? 

111 

En Rahat Yatak Hangisi ? 

112 

Lateks Yatakların Özellikleri 

113 

Çocuklar Neden Merak Eder? 

114

Tamamen Doğal Ve Organik AT KILI Yatak 

115 

Egzotik Bir Uyku İçin Organik Hindia Coco Yataklar 

116 

Uyku Ve Siz 

117 

Visco Yataklar Yazın Terletir Mi ? 

118 

Kilolu Kişiler Yatak Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

119 

Ortopedik Yatak Nedir ve Neden Önemli ? 

120 

Kaliteli bir uyku nasıl olur ? 

121 

Lateks Yatak Mı? Visco Yatak Mı? 

122 

Düşüncelerimizin Uykuya Etkisi 

123

Uyku Savaşı 

124 

Uyku Ve Sosyal Yaşam 

125 

Gebelikte Rahat Uyku İçin Tavsiyeler 

126 

Visco Yataklar Neden Medikal ? 

127 

2-4 Yaş Arası Bebeklerde Uyku Düzeni 

128 

Uykusuzluk İçin Tavsiyeler 

129 

Uykusuzluk Sağlığımızı ve Zekamızı Nasıl Etkiler? 

130 

Yatak Odası Dekorasyonlarında Duvar Kağıdı

131 

Sağlıklı Uyku İçin Yatak Seçimi 

132 

Uyku Apnesi Ve Horlama Yaşam Kalitesini Düşürür! 

133 

Uykuda Öğrenme 

134 

İyi Uyku Trafik Kazalarını Önler! 

135 

Otel Yatakları Ve Müşteri Memnuniyeti

136 

Yatak Odasında Fransız Etkisi

137 

Sıcak Havalarda Rahat Bir Uyku İçin Tavsiyeler

138 

Romatizma Ağrıları için Uygun Yatak Tavsiyeleri 

139 

Organik Uyku Ürünlerinin Faydaları 

140 

Yatak Böceklerine Dikkat ! 

141 

Terletmeyen Yastık Seçmek 

142 

Hamilelikte Yatış Pozisyonu

143 

Yatakta Kılıfın Önemi 

144 

Yeni Bir Yatak Alma Zamanı Geldi Mi? 

145 

Yatak Odasındaki Işık Meme Kanserini Tetikliyor! 

146 

Bebekler İçin Tehlikeli Uyku Ürünleri 

147 

Sabah Ergzersiz Yap iyi Uyu 

148 

Yorgunlukla Başa Çıkma Yolları 

149 

Uyuyamamak Bir Hastalık Mı? 

150 

Uyku Hali Hareketleri 

151 

Uyku ile Kilo Vermenin Yolları 

152 

Yatakta Huzursuzluk Nedenleri 

153

Sağlıklı Bir Yatak Nasıl Olmalı ? 

154 

Sınav Öncesi Uyuyamama Sorunu 

155 

Işık Uykuyu Öldürür 

156 

Visco Yatak Şikayetleri Neden Olur ? 

157 

Çocuklar Anne ve Babalarıyla Uyumamalı

158 

Visco Ortopedik Yataklarda Kilo Önemli midir ? 

159 

Neden Latalı Baza ? 

160 

Yaylı ve Visco Yatakların Zararları 

161 

Bebekler İçin Uyku Düzeni 

162 

Ortopedik Nedir? Ortopedik Yatak Nasıl Olmalı 

163 

Yatak Hijyeni Nasıl Sağlanır 

164 

En Sağlıklı Yatak Hangisi  

165 

Online Yatak Alınır Mı?

166 

Yanlış Yatak ve Yastık Seçiminin Zararları 

167 

Paket Yay ve Bonel Yaylı Yatakların Farkları 

168 

Uyku Ortamı İçin Gerekli Doğru Sıcaklık Ve Nem 

169 

Visco Yataklar Çocuklar İçin Uygun Mudur? 

170 

Çift Taraflı Yataklar 

171 

Yatak Pedi Ya Da Şilteleri Nasıl Kullanabiliriz? 

172 

Boyun Destekli Visco Ortopedik Yastıklar 

173 

Mevsimlik Yatak Serisi Viscolat 

174 

Lateks Soft Serisi Ortopedik Yatak

175 

Online Destek İle Uyku Uzmanlarından 24 saat Yardım

176 

Bir Yatağı Paylaşmak Hakkında 

177 

En İyi Yatak 

178 

İnternetten Yatak Alın! 

179 

Ucuz Yatak Almak!

180 

Bel Fıtığı ve Ağrısı İçin Sert Yatak Mı acaba? 

181 

Neden Mağazamız Yok? 

182 

Yatak Toplamanın Zararları 

183 

Yatağımı Değiştirme Vaktim Geldi Mi? 

184 

Nasılsa Hafta Sonu Uyurum... 

185Evliliğe Giden Yolda Yatağınızın Önemi
186PU Lateks veya Lateksit olarak bilinen malzeme nedir?
187Afrodizyak Etkili Ürünlerin En İddalısı; Afro Yataklar! 
188Ortopedik Yatak Alırken Bir Kez Daha Düşünün!
189 Bebe Yatağı Seçerken Olmazsa Olmazınız Neler Olmalı!
190Visco Yatak Terminolojileri
191WellMatt Yatak Fabrikamızda Üretilen Ortopedik Lateks Yatak Çeşitlerimiz;
192En İyi Ortopedik Yatak Nasıl Belirlenir? 
193Visco Yatak Fiyatları Sizi Yanıltmasın!
194Çocuklar İçin Ortopedik Yatak Seçimi 
195Türkiye'de ve Yurtdışında Ortopedik Yatak Kavramı!
196Bebekler İçin Doğal Yatak