Duyuru: 24 Kasım 2017 - 23:59 itibariyle özellikle ithal ettiğimiz ürünlerle hazırlanan yataklarda fiyat artışları olacaktır. 

 

* Fiyat güncellemelerimizde oluşan yoğunluktan dolayı, indirimli fiyatlarla satış kampanyamız 30 Kasım 2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

 

 

 

Wellmatt' la Uykuya


1- Bu kampanya 25.10.2017 saat 14:30 ile 25.12.2017 saat 23:59 tarih ve saatleri arasında Wellmatt Yatak tarafından düzenlenmektedir.

2- @wellmattyatak Facebook hesabını takip etme ön şartı ile başvuru formunu doldurarak bebeklerinin yatak üzerinde çekilen en güzel fotoğrafını gönderen gerçek kişiler katılabilir.

3- Yarışmaya katılan ve daha önce WellMatt marka ürünlerden herhangi birini satın almış olan tüm katılımcılara "Mahallenin En Mutlu Bebeğinin Uyku Kitabı" ücretsiz hediye edilecektir.

4- Yarışma sonunda katılımcılardan 1.ye seçeceği 2 modelde toplam 2 yatak ile bebeğinin 18 yaşına kadar yatağı WellMatt'tan hediye. 2. ve 3.ye %100 doğal bebek yorganı, 4. 5. 6. 7. 8. 9. ve 10.ya %100 doğal bebek yastığı hediye edilecektir.

5- Yarışmaya katılan fotoğraflardan en çok beğeni alan fotoğraflar ödüle tabi tutulur. Yarışmayı kazanmanın tek kriteri uygulama üzerinden topladığı beğeni sayısıdır. En çok beğeniyi alan ilk 10 kullanıcı kazanan kabul edilir.

6- Wellmatt Yatak, hediye paketi içeriğinde değişim ve iptal hakkını saklı tutar.

7- Yarışmanın kazananı en geç 30 Kasım 2017 tarihine kadar Wellmatt'a ait Facebook sayfasından duyurulacaktır.

8- Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar iletişim bilgilerinin Wellmatt markası tarafından kullanılmasını kabul etmiş sayılır.

9- Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar satış, pazarlama, ve tanıtım faaliyetleri için Wellmatt tarafından kullanılabilir ve tüm katılımcılar bu koşulu kabul etmiş sayılır.

10- Yarışmanın kazananları, açıklanma tarihinden itibaren en geç 10 iş gününde geri dönüş sağlamaz ve/veya ödülünü teslim almaz ise ödül üzerindeki tüm haklarını kaybetmiş sayılır ve yedek yarışmacı yeni kazanan ilan edilir.

11- Kampanyaya katılım ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

12- 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

13- Kazanan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

14- Katılan fotoğrafların hukuki sorumluluğu katılımcılara aittir, yaşanacak herhangi bir telif hakkı ve benzeri ihlali içeren fotoğraftan Wellmatt sorumlu tutulamaz. Sahte, hukuka aykırı, müstehcen içerikli vb. her paylaşımın tüm sorumluluğu paylaşımı yapana aittir. Sahte kullanıcı hesabı, fotoğraf ve oy veren tespitlerinde yarışmadan men etme, oyun geçersiz sayılması, profilin veya fotoğrafın silinmesi hakkı Wellmatt'tadır.

15- Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.